Hackeři z Anonymous odřízli Rusko od vlastních špionážních satelitů

Hackeři z Anonymous spustili speciální webovou stránku. Stačí kliknout a dovoláte se na ruské ministerstvo

  • Hackeři s maskou Guy Fawkese jsou v životní formě
  • Hlásí, že shromáždili telefonní čísla vysoce postavených ruských politiků
  • Stačí kliknout na tlačítko a možná vám to zvednou!

Média v Rusku jsou pod přísným státním dohledem, hackeři proto už dříve přispěchali se speciální webovou stránkou 1920.in, prostřednictvím které může kdokoliv obyčejným Rusům rozesílat zprávy. Teď Anonymous hlásí vznik dalšího webu. Stačí kliknout na tlačítko a dovoláte se vrcholným ruským politikům a státním úředníkům.


Nepřehlédněte: Ufolog šokuje: Na Marsu žili mimozemšťani, tahle fotka je jasným důkazem


Anonymous šlapou jako perfektně namazaný stroj

„Shromáždili jsme telefonní čísla tisíců zaměstnanců Dumy, zaměstnanců ministerstva obrany a financí, úředníků a vysoce postavených politiků z Ruska. Klikněte na tlačítko a začněte volat!“ píší Anonymous v příspěvku na Twitteru.

V redakci jsme stránku wasterussiantime.today chtěli vyzkoušet, bohužel se nám vůbec nenačetla. Patrně kvůli velkému náporu lidí. Zkuste to také a dejte nám v komentářích vědět, zda jste byli úspěšnější.

Útočí po celém světě

Kromě vzniku nového webu Anonymous oznámili také úspěšné napadení soukromého úřadu šejka Hazza bin Zayeda Al Nahyana, bývalého poradce pro národní bezpečnost Spojených arabských emirátů a bratra nového prezidenta.

Podařilo se jim ukrást necelých 281 gigabajtů dat, respektive 153 584 e-mailových zpráv, které již vystavili na serveru Distributed Denial of Secrets (DDoSecrets). Ten je často označovaný za nástupce WikiLeaks, platformy známé zveřejňováním utajovaných vládních a korporátních dokumentů.

Během posledních dvou měsíců hackeři z hnutí Anonymous již zaútočili na tisíce důležitých cílů v Rusku a Bělorusku a jak sami často opakují, plánují v tom pokračovat přinejmenším do doby, než Rusko z Ukrajiny stáhne svá vojska.

Zdroj náhledové fotografie: Stillness InMotion / Unsplash

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Funguje to krásně, dovolal jsem se a hezky a sprostě jim nadával za to že se ještě ne zastřelil když vědí že jsou jen pod lidský nakažený odpad. Mrtvý rus ,dobrý rus 🤣🤣

Comments are closed.