GTA 6

GTA 6 je hotové, ale s verzí pro počítače to vůbec nevypadá dobře. Nabere velké zpoždění

  • Čekání na nástupce legendy
  • Jak to vypadá s videohrou GTA 6?

Kdy se dočkáme očekávané gangsterské akce GTA 6, je stále ve hvězdách. Testování a vychytávání případných chyb může trvat klidně i několik měsíců a studio Rockstar Studios je zatím na informace o jakýchkoliv přesných datech skoupé. Důvěryhodný insider nyní ovšem prozradil, že věci bohužel nejdou zcela podle plánu.


Nepřehlédněte: NASA se nemůže dostat ke vzorkům z vesmíru, které mají nevyčíslitelnou hodnotu. Neotevře víko


Počítačová verze je prý plná chyb

Titul GTA 5 patří se 180 miliony prodaných kopií k těm vůbec nejúspěšnějším videohrám na světě. Na trhu je nicméně už od roku 2013, což je v herním světě bez nadsázky pravěk. Tvůrci proto v dohledné době přijdou s nástupcem této legendy. O tom, na co se fanoušci mohou těšit, však zatím zarytě mlčí.

Podle serveru Dexerto je však vývoj GTA 6 u konce. Prosáklo totiž, že vývojáři z herního domu Rockstar Studios začali pracovat na nové kovbojce Red Dead Redemption 3. Zatímco fanoušci očekávají uvedení oficiálního traileru a bližší informace o datu vydání, důvěryhodný insider říká, že počítačová verze GTA 6 nabere zpoždění. Důvodem má být velké množství chyb, kvůli kterým je hra zatím nehratelná.

Z historického hlediska má Rockstar tendenci vydávat nejprve konzolové verze svých velkých her a teprve až poté následují verze pro PC, ale v případě GTA 6 to možná nebylo v plánu. „PC verze je chybovější než verze pro konzole. Rockstar by nechtěl, aby to u nejočekávanější hry na PC dopadlo stejně jako u Star Wars Jedi Survivor nebo The Last of Us Part 1,“ poznamenal insider a dodal: „Doufejme, že půjde jen o několikaměsíční zpoždění.“

Ačkoli odložení PC verze hráče nepotěší, nedá se říci, že by šlo o velké překvapení. Naposledy vyšlo Red Dead Redemption 2 s ročním zpožděním a GTA V dorazilo na PC se zpožděním 18 měsíců.

GTA 6
Zdroj: trenchophotography / Unsplash

Co přinese videohra GTA 6?

Podle dosavadních úniků bude hlavní příběh GTA 6 inspirovaný seriálem Narcos. Hlavním hrdinou bude obchodník s drogami Ricardo, který se bude snažit propracovat se až na samý vrchol drogové mafie. Připomeňme, že v pětce mohli fanoušci přepínat mezi třemi hlavními postavami a postupně prožívat celý příběh z různých perspektiv.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Rockstar Games, zdroj: Dexerto

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Pár měsíců počkat než bude lepší dohlednost /rozlišení/ detaily/ větší hustota dopravy atd. nevadí! Už GTA 5 byla na lowzolích dost omezená navíc locknutá na úžasných filmových cuck cuk 30FPS 😀 Holt kdo si počká ten se dočká!

Comments are closed.