Google Pixel 6

Nespolehlivou čtečku u Google Pixelu 6 zprovozní factory reset (update)

  • Google představil novou řadu v říjnu
  • Pixel 6 a 6 Pro jsou špičkové telefony
  • Oba však trpí na nejrůznější lapsy

Update 10. 11. v 16:00

Než se Google rozhoupe a přestane předstírat, že se nic neděje (už to ostatně ani není vtipné), tak PhoneArena avizuje, že momentálně jedinou možností, jak čtečku znovu zprovoznit, je obnovení do továrního nastavení. Jen pro rekapitulaci: už to zdaleka nejde jen o to, že je optický biometrický senzor pomalý, ale začínají se kupit stížnosti, že v podstatě nereaguje.


Původní info z 9. 11. 2021

Nová řada Pixel 6 se povedla a Google je pašák. Recenzenti se tetelí blahem, odborná veřejnost přede jako kočka, objednávek na tyto telefony je tolik, že Američan neví, co dřív, takže vše nasvědčuje tomu, že v letošním roce mu to konečně vyšlo.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S22: žádný Exynos, do Česka dorazí Snapdragon!


Google: Je to vlastnost, ne chyba

Jenže chyba lávky! První zákazníci na sociálních sítích i oficiálním fóru potvrzují, že je sužují otravné problémy; ať už jde o blikající displej nebo aktuálně neuvěřitelně pomalou čtečku otisků v displeji.

Naposledy si jeden uživatel postěžoval na Redditu. K překvapení všech se mu dostalo formální odpovědi přímo od výrobce. Ten mu potvrdil, že důvodem velké prodlevy jsou pokročilejší algoritmy kvůli vyššímu zabezpečení.

Jenže tento přístup je docela vágní, když vezmete v úvahu, že ve většině případů prý na dotyk nereaguje a majitel musí stejně zadat PIN. Tohle se moc nepovedlo…

Total
1
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..