Google Pixel 6

Google Pixel 6: uživatelé nadávají na displej, oprava přijde v prosinci (update)

  • Google Pixel 6 měl nedávno premiéru
  • Jde o skvěle vybavené telefony
  • Uživatele vytáčí problémový displej

Update 3. 11. v 8:05

Sice nepředpokládám, že někdo z vás nejnovější Pixel 6 a Pixel 6 Pro už vlastní, ale jen pro „sichr“: oba telefony dostanou opravný balíček příští měsíc (prosinec), jak informuje Android Headlines. Právě ten by měl vyřešit otravné problikávání displeje, které se objevuje při zapnutí / vypnutí zařízení.


Původní info z 29. 10. 2021
Nová vlajková řada se ještě nestačila na trzích pořádně ohřát a už tu máme sérii problémů, na které začínají na sociálních sítích houfně upozorňovat uživatelé. To, že se nová řada Google Pixel 6 povedla, nikdo nezpochybňuje, ale bohužel se ani jí nevyhnuly první porodní bolesti.

Problémový Google Pixel 6

Není jich zrovna málo! Když si otevřete Reddit, tak se tam objevují desítky komentářů, které potvrzují hodně divné blikání displeje při vypnutí / zapnutí telefonu.

Populární tipér MaxWinebach pro změnu pověsil na Twitter příspěvek, na kterém demonstroval, že obrazovka jeho Pixelu 6 vykazuje podivné nádechy růžové a zelené barvy.


Nepřehlédněte: Pixel 6: hudební klip natočený na telefonu vypadá skvěle


A co takhle dvojitý průstřel v displeji? Jeden z majitelů ukázal úsměvný softwarový bug, který mu vykouzlil druhý průstřel na kameru. Jistě, takové věci se nejspíš stávají, ale ve výše zmíněných případech je s 99% pravděpodobností na vině software a tam si to mohl Google opravdu lépe pohlídat.

Total
1
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..