Galaxy Watch4

Galaxy Watch4: Taky vám zničehonic přestalo fungovat Google Pay? Víme, jak na to

  • Galaxy Watch4 dostanou již brzy nástupce
  • Hodinky mají nově problém s bezkontaktním placením

Samsung připravuje novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch5. Hlavní mezigenerační změny se projeví v aspektech jako je množství pokročilých integrovaných funkcí nebo větší kapacita baterie.

Galaxy Watch4

Právě ta byla trnem v oku spoustě majitelů loňských Galaxy Watch4 (recenze). Obdobnou zkušenost s nimi mám i já, takže můžu potvrdit, že s výdrží jsou tyto smartwatch malinko na štíru. Na druhou stranu to vyvažuje software, plynulost a subjektivně i vzhled.

I po téměř roce používání ale můžu potvrdit, že je na ně docela spoleh. Mám je v provedení Classic a na otočnou lunetu fakt nedám dopustit. O to víc jednoho vytočí do běla, že v další generaci s ní Samsung již nepočítá.


Nepřehlédněte: Ukrajinec v Kyjevě vyzkoušel Muskův satelitní internet. Rychlost Starlinku je brutální


Galaxy Watch4
ilustrační, zdroj: FONETECH.CZ

Problémy s placením

Možná nejde o plošný problém, nicméně jsem na nejrůznějších stránkách zaznamenal, že některým uživatelům z ničeho nic přestalo fungovat bezkontaktní placení. Ostatně, mluvím i z vlastní zkušenosti. Předevčírem při platbě na benzince ok, včera ani obraz, ani zvuk.

Na vině je nová aktualizace Google Pay a změna názvu. Každopádně v mém případě stačilo v Galaxy Watch4 namapovat Peněženku Google a vše funguje, jak má. Máte podobnou zkušenost?

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares
6 komentářů
  1. Ahoj, co je “namapovat peněženku google” j zkouším kde co, tovární nastavení, tovární nastavení bez obnovení ze zálohy a furt nic… Stále mi nejde přidat karta (která už je v Peněžence v mobilu) do hodinek…

    1. Ahoj, myšleno spíše v kontextu přidání k tlačítku (mám to jako 2x stisknutí). Jinak po přejmenování mi služba jakoby zmizela z hodinek. Takže jsem ji jen musel najít pod novým názvem. Nemusel jsem nic přidávat, všechno naštěstí zůstalo při starém.

  2. Já mám nově GW4 Classic, když zkouším rozjet Google Pay, tak při akci vyběru karty v mobilu, která má byt přidána mi to napíše “něco se pokazilo, zkuste to pozdějí”

    1. Tento prob jsem neměl. ALE! A teď si budu protiřečit. Já jsem vlastně musel hodinky “factory resnout” a nastavit znovu. To info ohledně karty platí. Jen jsem musel vyhledat peněženku Google, protože mi zmizelo Google Pay. Jenže, se mi začaly hodinky odpojovat a pak už telefon nedetekovaly vůbec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..