Galaxy S22

Galaxy S22: známe rychlost nabíjení a líbit se vám nebude

  • Řada Galaxy S22 se představí zkraje 2022
  • Spekuluje se o návratu názvu “Note”
  • Nové uniká i rychlost nabíjení

Jak jsme už avizovali v minulém článku, v souvislosti s top modely série Galaxy S22 se kupí čím dál více protichůdných informací. Internet je až k prasknutí zahlcen všemi těmi tipy a úniky, ale vyznat se v nich je zhola nemožné. V plné nahotě se to naposledy projevilo ohledně fanouškovského telefonu Galaxy S21 FE. Ten měl být původně odpískán, nicméně nakonec se nejspíš představí v lednu 2022.

Galaxy S22 v únoru nebo březnu

A aby toho nebylo málo, samotná vlajková řada pro příští rok údajně nabere zpoždění. Bůhví, jestli za to může stále trvající polovodičová krize nebo jde o nějaký taktický tah ze strany jihokorejské značky. Momentálně se však šušká, že premiéra proběhne příští rok v únoru nebo březnu.


Čtěte také: Xiaomi chystá bestii. Láká na ohromný výkon, periskop i cenu


Galaxy S22+
Možná podoba nové řady | foto: LetsGoDigital

Takže jen rychlé shrnutí: Samsung uvede základní Galaxy S22, větší S22 Pro a (spekulace) vrcholné verze Note (!) 22 Ultra. Smartphony by měl pohánět špičkový procesor Snapdragon 898 (vybrané trhy + USA) a Exynos vlastní výroby (Evropa). Ten navíc dostane grafiku od AMD a jako vůbec první mobilní čipset přinese ray tracing ze světa počítačů.

Rychlé nabíjení? Jak se to vezme

A nově na web prolátlo další info. Tentokrát jde o rychlost nabíjení. PhoneArena s odvoláním na čínský certifikační úřad (CCC) , kde jsou tyto telefony v současnosti zalistovány, potvrzuje následující: Galaxy S22 bude možné dobíjet rychlostí 25 W, vybavenější dvojici pak 45 watty. Čekali jste o něco víc? My popravdě taky.

Total
0
Shares