Xiaomi Redmi K50

Xiaomi chystá bestii. Láká na ohromný výkon, periskop i cenu

  • Xiaomi chystá levnou vlajkovou řadu
  • Ta se nejspíš představí zkraje 2022
  • Vrcholná verze nebude žádné ořezávátko

Poslední dobou se stále víc a víc na webu řeší, kdy letos čínský gigant přestaví novou vlajkovou řadu Xiaomi 12. V tuto chvíli jsou k dispozici dva scénáře: a) premiéra už v průběhu listopadu, b) stejně jako loni v období Vánoc. Až už to dopadne, jak chce, jedno je jisté. Zkraje příštího roku značka chystá další překvapení.

Xiaomi? Ne, Redmi!

Pod dceřiným brandem, který mimochodem v posledních měsících neskutečně válí, vydá nadupanou, cenově dostupnou sérii Redmi K50. Ta by se měla skládat z těchto modelů: základní, výkonnější K50 Pro a vrcholný Redmi K50 Pro+. Zatímco „nejslabší“ z trojice nejspíš dostane Snapdragon 888, vrcholná verze bude osazena špičkovým procesorem Snapdragon 898.


Nenechte si ujít: Xiaomi 11T Pro RECENZE: extrémní 120W nabíjení a ohromný fotoaparát


Redmi K40
Série Redmi K40 letos docela zabodovala | oficiální foto

Nejrůznější tipéři totiž měli za to, že největší slabinou novinek bude kamera (primární 64Mpx senzor). Jenže, nakonec může být všechno úplně jinak. Ve hře je totiž nejen obrovský 108Mpx snímač, ale i periskopický zoom. Dále se spekuluje o rychlém 67W nabíjení, baterii s kapacitou 5 000 mAh. Cena? Měla by oscilovat mezi 13 až 18 tisíci korunami v závislosti na stupni výbavy.

Total
4
Shares