Galaxy S22 Ultra koncept

Galaxy S22 (Note 22) Ultra nakonec dostane jiný fotoaparát

  • Galaxy S22 bude novou vlajkovou řadou
  • A dost možná dojde k oživení názvu Note
  • Nové makety ukazují nový foťák

Zatímco dříve byly veškeré typy na konto Samsungu téměř neochvějně přesné, poslední dobou to jde doslova od desíti k pěti. Nejenže se zatím neví, jestli Korejec představí fanouškovský Galaxy S21 FE, ale také máme hokej v názvech příštích vlajkových telefonů řady Galaxy S22. Proslýchá se totiž, že modely se budou jmenovat jinak.

Galaxy S22 Ultra nebo Note 22 Ultra?

A aby toho nebylo málo, možná se jich nakonec dočkáme s menším zpožděním. Doufali jste v lednovou premiéru? My taky, ale prý bude nejdříve v únoru nebo dokonce až v březnu. Vzhledem k tomu, že další detaily jsou takřka všem našim čtenářům známé, tentokrát budu stručný.


Nepřehlédněte: Galaxy S22 s Exynosem 2200 přinese ray tracing z počítačů


Exynos 2200
Exynos 2200 dostane nekompromisní grafiku | foto: AMD

Takže jen v rychlosti. V příštím roce se znovu dočkáme trojice modelů: základní Galaxy S22, větší S22 Pro a (spekulace) vrcholné verze Note (!) 22 Ultra. Smartphony by měl pohánět špičkový procesor Snapdragon 898 (vybrané trhy + USA) a Exynos vlastní výroby (Evropa). Ten navíc dostane grafiku od AMD a jako vůbec první mobilní čipset přinese ray tracing ze světa počítačů.

Design? Po roce zase přijde změna

A jako snad nestačilo, že poslední dobou jsou veškeré odhady matoucí, nová informace nám na klidu taky nepřidá. Nejvybavenější telefon (Galaxy S22 nebo Note 22 Ultra) opravdu dostane jiný fotomodul. To, co dělalo letošní řadu bezmála ikonickou, bude zase jinak. Ostatně, podívejte se sami.

Total
1
Shares