Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra vůbec poprvé naživo! Vypadá jako Galaxy Note (update)

  • Řada Galaxy S22 se představí příští rok
  • Výrobce plánuje oživit značku Note
  • Galaxy S22 Ultra uniká poprvé živě

Update 12. 11. v 15:15

Vypadá to jako hotová věc, milí čtenáři. Zatímco základní a plusková varianta mají kulatější tvary, vrcholná Galaxy S21 Ultra bude vzhledem silně připomínat loňský Samsung Galaxy Note 20 Ultra.

Sammobile s odvoláním na populárního tipéra @IceUniverse poukazuje na to, že právě nejdražší telefon má skutečně ostřejší kontury, jak jsme minule nastínili i my. To znamená, že i když se nemusí objevit termín Note v názvu, bude Galaxy S21 Ultra nepochybně plnit roli nedávno odpískané řady.


Původní info ze 7. 11. 2021

O tom, že Samsung v příštím roce chystá novou vlajkovou řadu, nemá smysl polemizovat. Navíc jde o kolorit, takže tak. Naposledy jsme vás informovali o tom, že vrcholná varianta Galaxy S22 Ultra má oproti zbylým dvěma vypadat jinak. Nabídne ostřejší kontury, dedikovaný slot na S Pen a některé funkce navíc.

Galaxy S22 Ultra poprvé “live”

V mnohých to vzbuzuje naději, že právě tento model bude pokračovatelem oblíbené řady Galaxy Note a docela bychom tomu i věřili. Na internetu se totiž objevil zbrusu nový únik, který prakticky potvrzuje design zařízení, se kterým se vytasil populární holandský server LetsGoDigital, tj. vzhled à la LG Velvet nebo některá nová „Áčka“ od Samsungu.


Nepřehlédněte: Oficiální One UI 4 (Android 12) pro Samsung Galaxy S21 je na spadnutí!


Rozdíl je pouze v tom, že tentokrát jde o snímky naživo! Tak co na telefon říkáte? Je pak už jen třešničkou na dortu, že v Samsungu můžou padat hlavy. Vedení je kvůli tomu, že to prolátlo na veřejnost, údajně vytočeno do běla.

Total
1
Shares