Samsung One UI 4

Oficiální One UI 4 pro Samsung Galaxy S21 je na spadnutí! (update)

  • Oficiální  One UI 4.0 se blíží
  • Nadstavba poběží na Androidu 12
  • Beta testing na Galaxy S21 končí

Update 11. 11. v 15:50

I když se to jevilo všelijak, nakonec to vypadá, že One UI 4 přece jen dorazí dřív, což nepochybně potěší zejména majitele stále aktuální vlajkové řady Galaxy S21. Jak potvrzuje GSMArena s odvoláním přímo na Samsung, značka nedávno ukončila čtvrtou betu a žádná další nebude.

Šéf programu potvrdil, že menší chyby (minor bugs), které se v závěru objevily, budou opraveny a tak se neobjeví v ostré verzi. To docela nahrává teorii, že by se finální podoba One UI 4 mohla objevit už v listopadu, ale spíš bych to viděl na začátek prosince.


Původní článek z 29. 10. 2021

Téměř nekonečné čekání je u konce. Samsung oficiálně oznamuje, že betatestování vlastní nadstavby na telefonech řady Galaxy S21 bylo úspěšně završeno. To je s ohledem na skutečnost, že se program naplno rozjel až v půli září, rozhodně skvělá zpráva.

Samsung One UI 4 již brzy

Tak, a co bude dál? Dál už je na pořadu dne pouze stabilní finální verze postavená na nejnovějším operačním systému Android 12. To znamená, že se majitelé telefonů Samsung Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra již brzy dočkají kýžené hlavní aktualizace.


Nepřehlédněte: Samsung One UI 4 se ukazuje v plné parádě! Podívejte se


Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21 | FONETECH.CZ

Že by už v listopadu?

Kdy? Původně se spekulovalo až o prosincovém termínu někdy kolem Vánoc, ale momentálně vše nasvědčuje tomu, že by update mohl dorazit už v průběhu listopadu.

Total
0
Shares