Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra na novém renderu vypadá fantasticky!

  • Řada Galaxy S22 se představí příští rok
  • Výrobce plánuje oživit značku Note
  • Galaxy S22 Ultra znovu na dalším úniku

Řada Galaxy Note dlouhé roky představovala naprostý etalon perfektního prémiového telefonu a zároveň ultimátního pracovního nástroje. Spousta uživatelů navíc nedala dopustit na celou paletu přidaných funkcionalit díky magickému peru. Jenže, co bylo, bylo a s populární sérií je šmitec. Jenže, a teď to začíná být zajímavé… zřejmě ne tak docela.

Galaxy S22 Ultra nebo…

O tom, že Samsung zkraje příštího roku chystá novou modelovou řadu už určitě víte. Jde o kolorit, takže v tomto směru nejde ani omylem o převratnou novinku. Vtip je v tom, že vrcholná varianta Galaxy S22 Ultra má oproti zbylým dvěma vypadat jinak. Nabídne ostřejší kontury, dedikovaný slot na S Pen a některé funkce navíc.


Nepřehlédněte: Android 12: Víme, kdy One UI 4.0 dorazí na vaše telefony


Jasně, jde stále o spekulace, ale co když přece! Celou už tak zamotanou situaci navíc “přiživil” i populární tipér OnLeaks, který na Twitter pověsil opravdu parádní snímky a s odvoláním na spolehlivý zdroj v textu uvádí, že Galaxy S22 Ultra nakonec dorazí jako Note 22 Ultra. Taky vám jde z toho hlava kolem?

…Galaxy Note 22 Ultra?

A teď to nejdůležitější. Populární holandský server LetsGoDigital vypustil do světa zbrusu nové rendery Galaxy S22 Ultra (nebo Note 22 Ultra?) a ty vypadají naprosto fantasticky! Na obrázku se snoubí ostře řezané rysi, temně rudé šasi spolu s fotoaparáty, které jen nepatrně trčí z těla. Pokud by takhle vypadal finální design, bereme ho všemi deseti.

Total
0
Shares