Samsung

Poslední update Galaxy S22 vylepšil focení i dotyk. Objevuje se ale jiný problém

  • Samsung poslal do oběhu další update
  • Ten vylepšuje některé kritizované lapsy
  • Galaxy S22 však stále není bez chyb

Napříč internetem se objevují pozitivní ohlasy na poslední aktualizaci vlajkové řady Galaxy S22. Samsung (konečně!) do toho pořádně šlápnul a vypadá to, že několik často omílaných chyb s posledním updatem udělalo „pá-pá“.

Samsung opravuje

A to platí i pro Galaxy S22 Ultra, z mého pohledu velmi povedený stroj, který jsem v podstatě až na šroubek podrobně rozebral v nedávné recenzi. Pokud tohoto „Nouta“ vlastníte (co si budeme, je to prostě Galaxy Note), možná jste si povšimli několika problémů:

  • samovolný restart
  • rychlejší vybíjení
  • pomalejší odezva na dotyk

Nepřehlédněte: Apple dostal flastr! Může za to iPhone bez nabíječky v balení


Samsung Galaxy S22+ RECENZE
Zdroj: FONETECH.CZ

Tak tomu bylo alespoň v mém případě. Naopak nemůžu vůbec potvrdit jiný, na fórech poměrně hojně zmiňovaný jev: pruhy na obrazovce, což spíše evokuje chybu na straně hardwaru než softwaru. Nicméně k věci.

Galaxy S22 „téměř“ bez chyb

Před pár dny mi přišla aktualizace, jež většinu těchto nedostatků opravila. Můžu potvrdit lepší výdrž, suprovou odezvu, a dokonce o chlup lepší fotky zejména v horších podmínkách. Otravný samovolný restart (zhruba obden) je taky pryč.

Ale aby to nebylo až tak sluníčkové, aktuálně řeším jiný problém. Objevuje se tu a tam, ale zmínit ho musím. Čas od času mi vypadávají mobilní data. Stalo se mi to asi třikrát a zatím jsem to vždy vyřešil přepnutím do módu Letadlo a zpět (napadlo mě i resetovat nastavení, ale ještě s tím počkám). Napište mi, jak jste na tom vy. A abych nezapomněl, mějte prima víkend!

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares