Galaxy S21

Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra vylepšují fotoaparát

  • S21, S21+ a S21 Ultra dostávají nejnovější update
  • Vylepšuje fotoaparát a přináší aktuální záplaty od Googlu

Po několika dnech, co nejnovější aktualizaci pro chytré telefony Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra dostali uživatelé v zahraničí, jsme se jí dočkali i u nás v České republice. Update právě dorazil na naši redakční Ultru. Otázka zní: co je nového?

Vylepšený fotoaparát

V popisu aktualizace Samsung uvádí, že byl vylepšen výkon aplikace Fotoaparát. Bohužel nevíme, jestli vylepšil kvalitu fotografií a videa, nebo třeba jen opravil nějaké chyby, kvůli kterým mohla aplikace „padat“.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Únorové záplaty

Píše se i o vylepšení výkonu, čili vývojáři zřejmě provedli nějaké optimalizace a jsme si stoprocentně jisti, že opravili i různé chyby a vylepšili stabilitu Androidu, potažmo prostředí One UI 3.1.

Samsung Galaxy S21 Ultra aktualizace
Samsung Galaxy S21 Ultra aktualizace | foto: vlastní

Poslední novinkou pak jsou bezpečnostní záplaty platné k 1. únoru. Závěrem dodejme, že pro Samsung Galaxy S21 Ultra má aktualizace velikost 290 megabajtů a označení G998BXXU1AUB3.

Už jste svůj S21, S21 či S21 Ultra updatovali? Dejte nám vědět v komentářích!

Total
1
Shares
3 komentářů
  1. Ano, dokonce většina lidí hlásí problém s baterií a její, čili dá se říci, že update neinstalovat zatím je lepší řešení!

    1. Ahoj, na našem redakčním S21 Ultra žádný problém. Asi je to kus od kusu.

  2. Mirek Kočí, není klasické s21 problém se sitema 5G4G,je tam bag, příští týden aktualizace pro Norsko, snad brzy i pro nás.

Comments are closed.