Galaxy S21

Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra vylepšují fotoaparát

  • S21, S21+ a S21 Ultra dostávají nejnovější update
  • Vylepšuje fotoaparát a přináší aktuální záplaty od Googlu

Po několika dnech, co nejnovější aktualizaci pro chytré telefony Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra dostali uživatelé v zahraničí, jsme se jí dočkali i u nás v České republice. Update právě dorazil na naši redakční Ultru. Otázka zní: co je nového?

Vylepšený fotoaparát

V popisu aktualizace Samsung uvádí, že byl vylepšen výkon aplikace Fotoaparát. Bohužel nevíme, jestli vylepšil kvalitu fotografií a videa, nebo třeba jen opravil nějaké chyby, kvůli kterým mohla aplikace „padat“.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Únorové záplaty

Píše se i o vylepšení výkonu, čili vývojáři zřejmě provedli nějaké optimalizace a jsme si stoprocentně jisti, že opravili i různé chyby a vylepšili stabilitu Androidu, potažmo prostředí One UI 3.1.

Samsung Galaxy S21 Ultra aktualizace
Samsung Galaxy S21 Ultra aktualizace | foto: vlastní

Poslední novinkou pak jsou bezpečnostní záplaty platné k 1. únoru. Závěrem dodejme, že pro Samsung Galaxy S21 Ultra má aktualizace velikost 290 megabajtů a označení G998BXXU1AUB3.

Už jste svůj S21, S21 či S21 Ultra updatovali? Dejte nám vědět v komentářích!

Total
2
Shares
3 komentářů
  1. Ano, dokonce většina lidí hlásí problém s baterií a její, čili dá se říci, že update neinstalovat zatím je lepší řešení!

  2. Mirek Kočí, není klasické s21 problém se sitema 5G4G,je tam bag, příští týden aktualizace pro Norsko, snad brzy i pro nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..