Xiaomi Redmi Note 7

Výbuch Xiaomi telefonu v Česku! Exploze baterie změnila mobil v hořící pochodeň

 • Objevil se další závažný incident
 • Opět v souvislosti s výbuchem telefonu
 • Tentokrát jde od smartphone Xiaomi

I když je poměr mezi mobilními telefony, které jsou na celém světě v oběhu, a občasnými explozemi roven spíše statistické odchylce, nelze takovou záležitost brát na lehkou váhu. Své o tom vědí v neblahé minulosti uživatelé smartphonu Samsung Galaxy Note 7, nově se tyto kauzy dostávají do popředí díky značce OnePlus. Nicméně, může se to stát komukoliv.

Telefon mu hořel u hlavy…

To dokládá i český uživatel @Johny Spisar, který na komunitním facebookovém profilu Xiaomi CZ/SK dnes pověsil následující šokující příspěvek, cituji: „Lidi, dávejte si pozor, dneska mi v 6 ráno u hlavy začal hořet telefon. Půlmetrový plamen, byl v originál nabíječce.“ Otřesený dodal, že jde o model Redmi Note 7.

Xiaomi Redmi Note 7
Telefon shořel na škvarek | foto: Facebook

Z jeho slov vyplývá, že je na vině nejspíš vadná baterie, protože originální nabíječka i kabel vypadají ok. Z dalších informací je nejasné, jestli se mobil nabíjel přes noc, ale poškozený avizuje, že jej dobíjel na stolku vedle postele. Svůj případný postup (kontaktování výrobce apod.) ale neuvádí. O dalším průběhu vás budeme informovat.

Aktualizace:

Dle interního šetření se nakonec zjistilo, že s telefonem bylo neodborně manipulováno a výrobce v tomto případě za jeho explozi tedy nenese žádnou zodpovědnost.

Total
18
Shares
5 komentářů
 1. Není divu když si kupujete telefony za 5 tisíc to je jak od Vietnamců 😂 za tu cenu mám boty.

  1. Asi jako když Apple designuje svůj HW schválně aby ti brzo odešel a nešel opravit idiote.
   12V lajnu napájení dají naschvál těsně k 2V lajně u SSD nebo k CPU, takže si můžeš rovnou koupit nový a plýtvat jak penězi tak odpadem, protože stačí malá koroze a máš to jistý ty jelito.
   Vysmívat se těmto věcem může jedině ubožák.

 2. Přesně tak… Tady si asi někdo myslí že to co je dražší je tím pádem lepší… Ale zapomíná na to že všechny součástky pocházejí více méně od jednich dodavatelů 🙄🙄

 3. Rudlo ty šmudlo vždyť tě za těch nebude nikdo chtít 😂

 4. Nevěřím že neměl telefon pod peřinou.
  Jinak mám jeho skoro dvojče PocoX3. Na nabíječku jej dávám jednou za tři dny ráno když snidám. Než si nachystám snídani a sním ji (asi půl hodiny je telefon nabitý) Nevidím důvod telefon, který má rychlonabijeni mít celou noc na nabíječe.

Comments are closed.