OnePlus Nord 2

Vybuchl další telefon od OnePlus! Exploze roztrhla mobil na kusy

  • OnePlus má na pažbě další nelichotivý zářez
  • Objevil se další závažný incident
  • Opět v souvislosti s výbuchem telefonu

OnePlus Nord 2 v létě rozčeřil stojaté vody s chytrými telefony. Nabízí perfektní design, skvělý 6,43″ AMOLED s obnovovací frekvencí 90 Hz a Full HD+ rozlišením, vysokooktanový procesor Dimensity 1200 s maximálním taktem 3 GHz, v maximální konfiguraci až 12 GB RAM a ultrarychlou vnitřní paměť.

OnePlus telefony umí, ale…

A pokud vás zajímá hlavní fotoaparát, tak má vynikajících 50 megapixelů, optickou stabilizaci a fotí po čertech dobře. Tento smartphone má na prvních pohled slabin opravdu pomálu. Navíc s ohledem nejen na českou cenovku představuje velmi zajímavou koupi. Jenže, to by nesměly povedený rozjezd zastínit už tři velmi znepokojivé kauzy.

O co jde? V červenci jsme vás informovali, že jeden z prvních šťastných uživatelů zažil pořádné rozčarování, když při jízdě na kole OnePlus Nord 2 nečekaně explodoval. Majitelka skončila na zemi potlučená, v šoku a naprosto konsternovaná. Ihned jsme dodali, že jde o vůbec první případ svého druhu. Bohužel, na začátku srpna se objevil další (později se ukázalo, že je to fake).


Nepřehlédněte: OnePlus Nord 2 explodoval! Výbuch vystřídal naprostý šok


Poškozený OnePlus
Poškozený Nord 2 je doslova v dezolátním stavu | foto: LetsGoDigital

…něco je prostě špatně

Tyto dvě události se odehrály pouhých 10 dní po sobě. A nově se objevila další, jak právě informuje populární nizozemský server LetsGoDigital. K nešťastnému incidentu došlo 8. září v ranních hodinách. Poškozený indický právník Guarav Gulati uvedl, že se jeho OnePlus spontánně vznítil a vmžiku vybouchl!

Z fotografií zdevastovaného telefonu včetně propáleného saka jde doslova mráz po zádech. Gulati už podniká právní kroky a zvažuje, že čínského výrobce zažaluje. Ten jen požádal o zaslání veškerých detailů a řešení této delikátní záležitost skrze soukromou korespondenci. Sami jsme zvědaví, jak tohle drama dopadne. Buď indičtí uživatelé při manipulaci pokouší štěstí, nebo má OnePlus velký problém.

Total
2
Shares