Telefon Xiaomi s MIUI

Dostane váš telefon Xiaomi, Redmi nebo POCO systém HyperOS? Takto to snadno zjistíte

  • Xiaomi HyperOS už se pomalu blíží k vydání, dorazí s modelovou řadou Xiaomi 14
  • Mezitím si můžete na vašem telefonu ověřit, zdali aktualizaci vůbec dostanete

Xiaomi je velmi blízko uvedení nových vlajkových modelů Xiaomi 14. Ty dostanou špičkovou výbavu, kromě toho ale také poběží na novém systému HyperOS, který nahradí dosud oblíbenou grafickou nadstavbu MIUI. Díky nové aplikaci od komunity fanoušků Xiaomi si nyní můžete sami ověřit, jestli váš telefon aktualizaci dostane.


Nepřehlédněte: Xiaomi 14 je předurčen k úspěchu. Nabídne nádherný displej, snový výkon i parádní fotoaparát


Jaké telefony dostanou HyperOS?

Server Xiaomiui, který spravuje komunita fanoušků Xiaomi, napsal vlastní aplikaci HyperOS Updater pro ověření dostupnosti systému HyperOS na vašem telefonu. Xiaomi totiž zatím oficiálně neoznámilo, jaké smartphony update obdrží. Potvrzeny jsou pouze modely Xiaomi 14 a 14 Pro.

„HyperOS Updater poskytuje uživatelům nástroj pro sledování aktuálního operačního systému HyperOS v jejich zařízeních. Uživatelé tak mohou být informováni o nových aktualizacích. Aplikace má uživatelsky přívětivé rozhraní, které usnadňuje správu aktualizací,“ uvádí na adresu své aplikace server Xiaomiui.

Xiaomi, Redmi a POCO

Rozhraní aplikace vypadá velmi jednoduše. Stačí nechat rychle zkontrolovat váš telefon značky Xiaomi, Redmi nebo POCO a okamžitě se dozvíte, zda HyperOS založené na Androidu 14 dorazí i k vám. Není též vyloučeno, že Xiaomi navrhne pro starší zařízení HyperOS běžící na Androidu 13.

Kromě toho server Xiaomiui zveřejnil první záběry systému HyperOS. Pokud je video pravé, nutno uznat, že systém se moc neproměnil od standardů, které nastavilo MIUI. Lepší však bude počkat na oficiální uvedení. Aplikaci HyperOS Updater si můžete vyzkoušet na Google Play, kde je ke stažení zcela zdarma.

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash, zdroj: Xiaomiui, Google Play

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Takže stále to staré nastavení v aplikaci nastavení no já se můžu posrat

Comments are closed.