iPhone 14

Dcera zakladatele Applu se vysmála novému iPhonu 14. Lepší reklamu si telefon nemohl přát

  • Ne každý je z nového iPhonu 14 odvařený
  • Dcera Steva Jobse na telefonu nenechala nit suchou

Zdá se, že dceru Steva Jobse nový iPhone 14 pořádně zklamal. Na internetu zveřejnila posměšný příspěvek, ve kterém tvrdí, že nový telefon vypadá úplně stejně jako loňský iPhone 13.


Nepřehlédněte: USA budou mít vojáka budoucnosti. Přes brýle s rozšířenou realitou uvidí jako ve videohře


Příspěvek o iPhonu 14 je hitem internetu

Středeční tisková konference, na které byly představeny nové telefony řady iPhone 14, vyvolala u příznivců společnosti Applu obrovské nadšení. Jak už to tak ale v životě chodí, ne na všechny nové „jablíčko“ udělalo ten nejlepší dojem.

Zatímco prémiové modely iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max prošly designovým faceliftem, čili odstraněním nevkusného výřezu v horní části obrazovky, základní iPhone 14 a 14 Plus vypadají víceméně stejně jako předchůdci. A podobnosti si všimlo i jedno ze tří dětí zesnulého zakladatele společnosti Apple Steva Jobse.

Ve svém příběhu na Instagramu Eve Jobs sdílela populární meme s popisem: „Po dnešním oznámení společnosti Apple přecházím z iPhonu 13 na iPhone 14.“ Text přitom doplňuje fotografie staršího vysmátého muže, který dostává novou košili, která je ale úplně stejné jako ta, co už má na sobě.

Není to už trochu moc, milý Apple?

Neoddiskutovatelnou pravdou zůstává, že základní modely iPhonu vypadají už několik let pořád stejně. Letos navíc Apple škudlí i na procesoru. Novinky iPhone 14 a iPhone 14 Plus mají stejný procesor jako loňské modely a byť má grafická karta více jader (konkrétně o dvě), nelze se ubránit dojmu, že Apple šetří na nesprávném místě. Vrcholem všeho pak je, že oba základní iPhony 14 mají také nemoderní displej s výřezem a pomalou obnovovací frekvencí 60 Hz.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.