Samsung Galaxy S21 FE Recenze

Dává to smysl? Samsung prý opět představí omlazený Galaxy S21 FE

  • Fanouškovská edice se těšila velké oblibě
  • Jak to vypadá, s populární řadou je šmitec
  • Poslední info do toho hází pomyslné vidle

Jak jsem avizoval v minulém příspěvku, subjektivně jsem byl z telefonu Galaxy S21 FE (recenze) docela rozpačitý. Přesto celkovou optikou nešlo o průšvih, to vůbec. Jen už to fanouškovské kouzlo nemělo takový účinek.

Je fanouškovská edice přítěž?

Zatímco v roce 2020 byl předchůdce fantastickým oživením mobilního trhu (z mého pohledu smartphone roku), nástupce už tak úžasně nepůsobil. Pověstný wow efekt vyzněl tak nějak do ztracena.

A dost možná, že to vycítil i samotný Samsung, protože chystaný smartphone Galaxy S22 FE pro tento rok odpískal. Může se to zdát jako špatná zpráva, na druhou stranu je potřeba si uvědomit, jak široké portfolio značka má.


Nepřehlédněte: Kamenem úrazu elektromobilů je naprostá naivita úředníků i zarytých fanoušků


Samsung Galaxy S21 FE Recenze
ilustrační, zdroj: FONETECH.CZ

Galaxy S21 FE podruhé?

O to podivnější je pak v tomto kontextu nejnovější info. Sammobile uvádí, že v databází Google Play se objevil zbrusu nový Galaxy S21 FE, jenž mi měl být nepatrně upravenou kopií stávajícího modelu.

Web dále dodává, že stran specifikací bychom se mohli dočkat výkonnějšího procesoru (že by Snapdragon 8 Gen 1?) i lepšího fotoaparátu. Zbytek detailů je obestřen mlhou. Nezbývá nám, než si počkat..

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares