Xiaomi Watch

Chytré hodinky Huawei Watch 3 se oblékly do nerezu a zlevňují o 500 korun

  • Huawei Watch 3 jsou nyní dostupné i s luxusním řemínkem z nerezové oceli
  • Do 10. října je lze koupit se slevou 500 korun, tedy jen za 10 999 korun

Společnost Huawei oznámila na českém trhu novou variantu svých hodinek Watch 3 s luxusním řemínkem z nerezové oceli, který má speciální mechanismus pro změnu délky a designovou sponu. Až do 10. října můžete navíc tyto povedené smartwatch se systémem HarmonyOS koupit na e-shopu výrobce se slevou 500 korun za 10 999 korun.


Nepřehlédněte: Huawei Watch 3: jak do hodinek nahrát hudbu?


Co všechno Huawei Watch 3 umí?

Mezi hlavní přednosti hodinek Huawei Watch 3 patří kromě precizního zpracování celodenní monitoring SpO2 a tepové frekvence, spousta sportovních režimů, propracované ovládání mechanickou korunkou nebo podpora aplikací třetích stran, neboť integrují obchod Huawei AppGallery. Jsou zkrátka až po pomyslný strop napumpované moderními technologiemi a pokročilými funkcionalitami. Nová verze Watch3 z nerezu přijde vhod všem, kteří si dosud nevybrali mezi variantou s hnědým koženým řemínkem a edicí s černým tělem a černým pogumovým řemínkem.


Nepřehlédněte: Huawei Watch 3: nově s hodinkami můžete odpovídat na SMS


Pokud se chystáte zhubnout nebo zlepšit svoji kondici, jsou chytré hodinky ideálním pomocníkem. Podle nedávného průzkumu výzkumné agentury IPSOS, který provedl pro společnost Huawei v desítce evropských zemích, 38 procent Čechů přibralo v uplynulých měsících na váze, v průměru byl přírůstek 7 kilo. Zároveň má 46 procent lidí v plánu zhubnout a 35 procent z nich se chystá koupit si zařízení, které jim to ulehčí. Zvýhodněná nabídka Huawei je k tomu ideální příležitostí.

Total
1
Shares