Chytré hodinky Huawei Watch 3

Huawei Watch 3: jak do hodinek nahrát hudbu?

  • Huawei Watch 3 nabízí vlastní úložiště pro ukládání MP3
  • Do hodinek si tedy můžete nahrát hudbu z paměti mobilu
  • Jak hudbu do hodinek nahrát?

Chytré hodinky si mezi Čechy již vydobyly své místo. Dokazuje to i rekordní meziroční nárůst prodeje nositelné elektroniky, který nedávno oznámila společnost Huawei. Neusnout na vavřínech je důležité, proto Huawei začátkem června vydal novou sérii chytrých hodinek Huawei Watch 3 se systémem HarmonyOS.


Nepřehlédněte: Recenze Huawei Watch 3: perfektní Harmonie?


Huawei Watch 3 umí přehrávat hudbu

Jak Huawei Watch 3, tak i vybavenější model Watch 3 Pro, mají dostatek interní paměti (16 GB) pro uložení hudebních souborů (čti MP3). Pro ty je vyhrazeno zhruba devět gigabajtů, místa je tedy habaděj. Přenos písniček přímo na zápěstí pak je snadný, ale musíte mít v hodinkách nejnovější update (2.0.0.179). Právě ten přinesl možnost synchronizace lokálních skladeb z telefonu do hodinek prostřednictvím aplikace Zdraví (Health).

Chytré hodinky Huawei Watch 3
Chytré hodinky Huawei Watch 3 | foto: FONETECH

Přenos skladeb vážně zvládne úplně každý. V aplikaci Huawei Zdraví označíte vybrané skladby a ty se následně skrze Bluetooth přenesou do hodinek. V podstatě jde o pár kroků, které vedou k tomu, že se písnička z telefonu zkopíruje do hodinek. Pokud budete naráz přenášet větší objem skladeb, třeba celá alba, počítejte s přenosem v řádu desítek minut. Několik málo písniček ale přehrajete vcelku rychle.

Muziku můžete poslouchat rovnou na Watch 3 (Pro), protože mají integrovaný reproduktor, ale mnohem lepší bude, když hodinky spárujete s bezdrátovými sluchátky – kvalita zvukového přednesu je úplně někde jinde. A vy si potom s hodinkami můžete jít zaběhat, bez smartphonu a u toho poslouchat své oblíbené šlágry. Hodinky umí ovládat také streamovací aplikaci Spotify, ale tu musíte mít spuštěnou na telefonu a mobil mít u sebe. Appka Spotify v AppGallery není, a to z důvodu amerického embarga, tudíž v tomto případě je telefon ve vaší kapse nutností.

Jak hudbu do hodinek nahrát?

  • Spusťte aplikaci Huawei zdraví a dole klepněte na „Zařízení“
  • Nyní přejděte do: Hudba/Spravovat hudbu/Přidat skladby
  • Vyberte skladby a tlačítkem (fajfkou) vpravo nahoře potvrďte svůj výběr
  • Počkejte, než se přenos hudby dokončí
Total
0
Shares