Huawei Watch 3

Huawei Watch 3: nově s hodinkami můžete odpovídat na SMS

  • Huawei Watch 3 jsou skvělé smartwatch
  • Nabízejí spoustu režimů a možností
  • Nově hodinky dostávají skvělou funkci

Chytré hodinky si mezi Čechy již vydobyly své nedílné místo. Dokazuje to i rekordní meziroční nárůst prodejů nositelné elektroniky, který už s ohledem na nedávnou pandemii nemoci Covid-19 nemá obdoby. Neusnout na vavřínech je důležité, a proto Huawei začátkem června vydal zbrusu nové smartwatch Watch 3.

Huawei Watch 3 konečně s SMS

Samotné hodinky vypadají bombově a pokud jste schopni překousnout jisté limity HarmonyOS, budou vám víc než jen rovnocenným pomocníkem. Jsou totiž až po pomyslný strop napumpované moderními technologiemi a pokročilými funkcionalitami. To vše korunované perfektním zpracováním a samozřejmě i designem.


Nepřehlédněte: Recenze Huawei Watch 3: perfektní Harmonie?


Chytré hodinky Huawei Watch 3
Novinka se vážně povedla | foto: FONETECH

Jestli něco uživatelům vadilo, byla to nemožnost z Huawei Watch 3 reagovat na textové zprávy. Ti zkušenější z vás už ví, že se to dalo částečně vyřešit instalací aplikace Handcent Next SMS.

Velmi povedený update

Díky nejnovější aktualizaci s číslem 2.0.0.188 o velikosti 239 MB je i s tímto problémem jednou provždy konec. Čerstvý rollout mimo vylepšeného Always On Displeje (AOD), nových ciferníků a dalších rozšíření také přináší chybějící podporu odpovídat na SMS. Konečně!

Total
1
Shares