WhatsApp

Chcete vědět, jestli o vás hovořili? WhatsApp dostává funkci, která vás na to upozorní

  • WhatsApp přináší novou perfektní vychytávku
  • Tady je návod, jak to celé funguje

Zajímá vás, jestli o vás lidé mluví? Aplikace WhatsApp vám to nyní trochu usnadní. Bohužel stále nedokáže zjistit, jestli o vás někdo hovoří za vašimi zády – to by byla skvělá funkce – místo toho vám technologický gigant Meta dá vědět, kdykoli se o vás někdo zmíní v chatech, kterých se účastníte. A to se také počítá.


Nepřehlédněte: Apokalypsa jménem Apophis: Záhadný asteroid se k Zemi přiblíží v pátek třináctého 2029


Aplikace vše nahlásí

Změna znamená, že získáte lepší přehled o tom, kdo se o vás zmínil nebo vám odpověděl v rámci skupin. Dříve jste jednoduše dostávali pouze textové upozornění. Nyní se však v oznámení zobrazí i profilová fotografie skupiny a fotka osoby, která vás zmiňuje.

Jedná se o malou, ale užitečnou vychytávku, která poskytne rychlou informaci o tom, jestli se vás konverzace nějak blíže týká a hlavně – kdo vlastně na vás reaguje.

WhatsApp
Zdroj: Mika Baumeister / Unsplash

WhatsApp je nepopulárnější kecálek

WhatsApp je jednou z nejpopulárnějších aplikací současnosti. Slouží k posílání zpráv, obrázků, hlasových nahrávek i videí, a to jednotlivcům i skupinám. Uživatelé ji doslova milují, jen v Česku má přes 500 tisíc příznivců.

V posledních měsících vývojáři do aplikace doplnili mnoho nových funkcí. Od prosince loňského roku např. mohou uživatelé hovořit ve skupinách až s 32 účastníky a stejný počet lidí je podporován také u hlasových hovorů.

Avataři, proxy servery i přenos 2GB souborů

V aplikaci se také nedávno objevili avataři, tedy roztomilé digitální postavičky. Avatara si můžete vytvořit z miliard kombinací různých účesů, rysů obličeje a oblečení, a poté si ho třeba nastavit jako svou profilovou fotku.

Nově WhatsApp podporuje i sdílení souborů o velikosti až 2 GB a mezi klíčové novinky se také řadí podpora proxy serverů – tato vymoženost přináší možnost chatovat přes aplikaci i v případě, že dojde k zablokování nebo přerušení vašeho internetového připojení.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: The Sun

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. No otázka je, jestli je to vhodné. Nejsem si jistý tím, že chci vědět kdo o mě mluví l, když nevím zda mě pomlouvá, nebo o mě mluví v dobrém. A pak být paranoidní na koukat na dotyčného skrz prsty. Pokud jsem normální člověk, je mi jasné, že čas od času asi někdo o mě mluví. Ale jsem úplně v klidu v jakém ohledu. Nechci se stresovat a řešit co kdo jak o Kom proč kdy a s kým. Do teď jsem to nevěděl a žiju také, ty lidi co mě nemají rádi a asi mě i pomlouvají ty znám a jsou mi jejich pocity ukradené. Takoví lidé jsou mi jedno. Není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem.

Comments are closed.