Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem tvrdí, že žije v roce 2027: Prázdné ulice, obchoďáky i pláže! Sdílí otřesné svědectví

 • Tohle lidi nerozdýchají! Svět skončí už v roce 2027
 • Cestovatel časem zveřejnil neprůstřelný důkaz

Španělský mladík jménem Javier říká, že se probudil v budoucnosti. Na TikTok nahrál několik videí, ze kterých mrazí. Za 4 roky podle něj dojde k zásadní události.


Nepřehlédněte: Elon Musk: Nespoléhejme na umělou inteligenci, nebo na vše zapomeneme, jako v povídce z roku 1909


Cestovatel časem varuje před rokem 2027

Tak tohle tady ještě nebylo! Španěl prý uvázl v roce 2027 a podle něj v tomto roce lidstvo vyhynulo. Javier na sociální síť TikTok nahrává videa prázdných nákupních center, ulic a pláží. Říká, že je posledním živým člověkem na Zemi. Jeho poslání zřejmě ale není přežít, nýbrž přesvědčit své followery o tom, že nelže.

Muž natočil prázdné ulice španělské Valencie a Madridu, kde není vidět živáčka. Navštěvuje obchodní domy, nákupní centra, bary a supermarkety a tvrdí, že je tam zcela sám.

Ale nejde jen o Španělsko. Cestovatel v čase, který se nemůže se dostat zpět do doby, ze které pochází, se vydal i do dalších evropských metropolí. Cestoval například do Paříže, kde natáčel prázdné ulice a dokonce i Eiffelovu věž a muzeum Louvre bez turistů. Z Paříže sdílel klip s popiskem: „Byl jsem 11 dní v Paříži na vlastní pěst.“

Kromě toho Javier natáčí i na čerpacích stanicích, letištích a nádražích a přijímá také výzvy od svých sledujících.

@unicosobreviviente

♬ sonido original – Único Sobreviviente

Hawking si myslel, že cestovat v čase není možné

Někteří podporovatelé ho požádali, aby zašel na fotbalový stadion v Madridu a on jim přání splnil. Jiní sledující ho zase vyzvali, aby se vplížil na španělskou vojenskou základnu, což se mu v jednom z videí podařilo, nebo aby se natočil, jak jezdí na kole uvnitř obchodu s oblečením.

Javier není jediný, kdo tvrdí, že cestuje do budoucnosti, je ale ze všech rozhodně nejuvěřitelnější. Ačkoli je myšlenkou cestovat v čase fascinováno mnoho lidí, nikdy nebylo vědecky prokázáno.

Slavný vědec Stephen Hawking ve své knize Černé díry a budoucnost vesmíru s nadsázkou uvedl, že „nejlepším důkazem, který máme, že cestování v čase není možné a nikdy nebude, je to, že nás nenapadly hordy turistů z budoucnosti“. Tak kde je pravda?

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Express

Total
0
Shares
24 komentářů
  1. No já nevím jak to napsat slušně aby to prošlo.Když napíši idiot není to přece urážlivé, vždyť jsou to různé stupně psychiatrických poruch,které užívají sami lékaři do zpráv atd.Takže za mě idiot ale možná debil atd.

 1. A to je v dnešní době opravdu problém vymazat lidi z videa🧐😄

  1. Nebo je taky celkem jednoduché promptně zadat nějaké generativní AI, aby takové video, na přání jeho followerů, vytvořila.

 2. Další podvodník. Třetí světová atomová válka přijde, ale bude to vypadat jinak. Je to fanatik toužící po obdivu.

 3. By me zajimalo jak cestoval se naučil pilotovat letadla hustej vtípek 🤌😉😉 a nebo to je bývalí pilot

  1. By tě zajímalo? 🤔 Bývalí pilot? 🤔
   V kolika letech jsi opustil základní školu?

 4. Zajímavé že na takových videích nikdy neuvidíte známé časopisy, magazíny či jiné reklamní poutače na známé značky které však nikdy nevznikly poněvadž by teprve měly vzniknout. Jó né všechno AI umí.

 5. A tu elektřinu,když už se všude svítí,vyrábí jako kdo,když je na světě jen on.

 6. Tak a bude se toto taky trestat jako dezinformace?

 7. Ako keby sme nemali dosť bláznov ešte aj tí cestovatelia v čase nás budú otravovať ale keď sa tak zamyslím každý plán je vlastne cestovanie v čase ja som si už viackrát naplánoval výhru v číselnej lotérii síce som nič neuhadol ale cuduj sa svete boli tam čísla ktoré dôverné poznám a vždy si kladiem otázku prečo som ich nenapísal…

 8. Další časoprostor existuje jako další svět na tom samém místě kde jsme je zároveň další svět který nevidíme a nevnímáme ale cestování časem je nesmysl!

  1. Jistě. Cestování časem je nesmysl, ale další časoprostor ne 😃.

 9. Proč nepřinese z opuštěných trafik roku 2027 balík různých novin a časopisů z té doby a let předcházejících. A kam by se poděly mrtvoly těch miliard lidí. Nebo to se vypařili? Přesvědčil by jedině přinesením těch tiskovin nebo jejich ofocením. Jinak ať jde s tou báchorkou do hajzlu.
  Pepíno

 10. Hele a jak se dostal do tý Paříže? On cestuje nejen časem ale i prostorem, jak se mu zlíbí a sám?

 11. Taky cestuji v čase. Například dneska ve čtvrtek už jsem byla zítra(pátek) a hned jsem si snědla páteční oběd. Což jsem zjistila, když jsem se vrátila zase zpátky do dneška(čtvrtka).🤣

 12. Ach jo, běžte s těma pohádkama někam. A těm všem údajným cestovatelům by potřebovalo nejdřív dát pořádně po hubě a pak je nahlásit za šíření poplašných zpráv. A pak je za to zavřít. Jako ten pitomec na začátku roku, co tvrdil že nás v březnu zlikvidují mimozemšťani. A světe div se, nikde žádný mimozemšťan 👽👽

 13. Íkváč chce být zajímavý… A spousta jiných íkváčů mu to žere…

 14. no dukazy jsou mizerny … ale Albert Einstein řekl že cestovaní v prostoru a čase není nemožné nic tomu pry nebraní z fizikalního hlediska … (nebo tak jak to řekl )
  třeba i některé kmeny indianu věří že ve snu je duše/ego svobodná/volna a muže cestovat kam chce .. ale asi by se blbě točila videa 🙂

 15. tak sem se zamněříl na jeho videa , no nevím jaky soft nebo zařízení by vymazalo tahle dukladně lidi z videa …
  protože natočít video a až pak vymazat lidi , dicky nechá stopy , ale ty tam nejsou … takže bud se jedna o zcela umněla videa neb nevím 🙂

Comments are closed.