Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem tvrdí, že konec světa nastane už za 4 roky. Tady je video, který vás o tom přesvědčí

  • Tohle lidi nerozdýchají! Svět skončí v roce 2027
  • Cestovatel časem zveřejnil neprůstřelný důkaz

Muž sdílí videa prázdných ulic, restaurací a nákupních center. Tvrdí, že cestoval do budoucnosti. Podle všeho se ocitl v roce 2027, kdy lidstvo vyhynulo.


Nepřehlédněte: iPhone 16 přinese zásadní vylepšení fotoaparátu, tvrdí únik. Jak ještě se nová generace promění?


Mladík o sobě tvrdí, že uvázl v roce 2027

Javier ze Španělska popisuje na TikToku svou složitou situaci. Tvrdí totiž, že se zasekl v časové smyčce a uvízl v roce 2027, přičemž blízká budoucnost pro lidstvo nevypadá vůbec přívětivě. Muž nahrává videa prázdných nákupních center, ulic a pláží.

V dohledu není žádná živá bytost. Jak je to možné? Mladík říká, že je posledním živým člověkem na Zemi. Jeho poslání ale není přežít, nýbrž přesvědčit své followery o tom, že nelže.

Aby dokázal, že hovoří pravdu, natáčí prázdné ulice ve španělské Valencii, Paříži nebo Madridu, kde není vidět jediný člověk. Chodí do obchodních domů, barů a navštěvuje fotbalové stadiony i vojenské základny. Javier také natáčí nepoužívané čerpací stanice a nádraží a přijímá telefonáty svých stoupenců.

Jedno z videí, které údajný cestovatel v čase zveřejnil, je natočené z nejvyššího patra barcelonského hotelu. Nasdílel ho sledujícím na svém kanálu @unicosobreviviente (což v překladu znamená „Jediný přeživší“) jako důkaz, že je španělské město zcela opuštěné.

@unicosobreviviente

Respuesta a @Latina of Honduras 🫵🏽🇭🇳 #unicosobreviviente

♬ FEMININE ENERGY – COBRAH

Ne všichni však Javierovi věří. Spousta diskutujících se ptá, proč tedy ve městech funguje elektřina a internet, když nastal konec světa. Mladík na to nemá odpověď, ovšem dodává, že jeho cílem je hlavně najít cestu zpět do přítomnosti.

V minulosti se na internetu objevilo mnoho údajných cestovatelů časem, včetně Švéda Hakana Nordkvista. Ten tvrdil, že se omylem přenesl do roku 2046, když se snažil opravit dřez ve své kuchyni.

Ve skutečnosti však natočil video, které bylo součástí marketingové kampaně pro pojišťovnu Autorité des marchés financiers (AMF).

Hawking v cestování časem nevěřil

Slavný vědec Stephen Hawking ve své knize Černé díry a budoucnost vesmíru s nadsázkou uvedl, že „nejlepším důkazem, který máme, že cestování v čase není možné a nikdy nebude, je to, že nás nenapadly hordy turistů z budoucnosti“. Tak kde je pravda?

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: TikTok

Total
0
Shares
5 komentářů
  1. Jasný přežil konec světa,postavil stroj času a přišel nám to říct 🤣🤣

  2. To teda blbost na kvadrant. Když uvízl v čase v roce 2027 jak se video dostalo časem nazpět do roku 2023? Tyhle články jsou úplně o hovne.

  3. Za 1, jak může přijímat telefonáty stoupenců, když je poslední na světě.
    A za 2, Návod jak udělat fotografie bez lidí na plném náměstí, byl nedávno na internetu, udělat z toho video jenom zabralo více času. O5 chce být někdo zajímavý.

  4. Poslední živý člověk na zemi a ten co projíždí v bílém autě 😀

Comments are closed.