Kdy lidstvo obdrží první zprávu od mimozemšťanů?

Cestovatel časem prošel detektorem lži! Byl jsem v roce 2045 a vím, jak vypadá budoucnost, říká

  • Muž tvrdí, že cestoval časem
  • Jak podle něj vypadá budoucnost?

Adam Archon, který o sobě tvrdí, že do roku 2023 přicestoval z budoucnosti, konkrétně z roku 2045, podstoupil test na detektoru lži. Podle výsledků odpověděl pravdivě ve všech případech, informuje britský deník Daily Star.


Nepřehlédněte: Nabíjíte telefon přes noc? Bývalý zaměstnanec Applu prozradil krutou pravdu


Cestovatel časem z roku 2045

Na internetu se neustále objevuje mnoho teorií o konci světa a cestování časem. Mezi lidi, kteří údajně již stroj času vyzkoušeli, patří i jistý Adam, který říká, že pochází z roku 2045 a má v paži implantovaný superčip.

Podle něj v roce 2028, tedy už za pět let, navštíví naši planetu mimozemšťané a v blízké budoucnosti bude cestování v čase dostupné pro každého. Adam Archon sebejistě tvrdí, že cestování časem bylo objeveno již v roce 1981, ale na veřejnosti se o tom vůbec nemluví.

Varuje, že v budoucnu některá města včetně Los Angeles skončí pod stoupající hladinou oceánů a Spojené státy budou fungovat jako jedna velká země. „Budou mít jinou strukturu, všechny nás bude řídit umělá inteligence a nebudeme platit hotovostí,“ říká ve videu, zatímco je připojen na polygraf.

Po zodpovězení každé otázky se na monitoru nezapomene objevit nápis, že Adamův výrok je pravdivý. V některých momentech však přece jen máte dojem, že video sestříhal amatér a v určitých intervalech navíc chybí hlášení detektoru lži.

Prošel detektorem lži. Věříte mu?

V rozhovoru dále zazní, že lidstvo již brzy čeká setkání s jinou vyspělou civilizací. „Je pravda, že mimozemšťané opravdu přistáli na Zemi v srpnu 2028,“ řekl v rozhovoru. „Ve skutečnosti jsme o existenci mimozemšťanů věděli už před rokem 2028, ale teprve v roce 2028 se vše stalo veřejně známou věcí.“

Cestovatel časem dodává, že od roku 2030 se bude svět řídit jedním zákonem. „Všechny země světa se spojí v jeden supernárod,“ prozrazuje a dodává, že v únoru 2029 začnou lidé ve velkém používat implantáty. Zařízení bude schopné provádět platby, ale také zlepší funkcí mozku a zvýší odolnost vůči nemocem.“

I když byl Adam během rozhovoru připojen na detektor lži, ne všichni mu věří. Jeden z uživatelů například v komentáři napsal: „Detektory lži fungují, pokud dotyčný věří, že je to pravda.“

Zdroj náhledové fotografie: Stephen Leonardi / Unsplash, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
5 komentářů
  1. K tomuto příběhu zcházi malé vysvětlení cestovatell časem během přemisťování do jiného roku se rozprášil a pak se zase v potřebném roce slepil což toto žádní cestovatel nvisvetlil.

  2. To že existují ve vesmíru i jiné bytosti už ví od sepsání 1.knihy Mojžíšovi, to,že USA bude hrát na konci světa velkou roli se ví od poloviny 19.století….

  3. Mimozemšťani sem možná přiletí,ale pouze zjistit stav planety a sluneční soustavy. Naše sluneční soustava je v galaxii umístěna skoro ke konci jednoho z ramen a tudíž dobrým startem k další galaxii.Vzhledem k tomu,že naše slunce má mnohem menší hmotnost než hvězdy v galaxii ,k jejímu středu,je otázkou,zda naše sluneční soustava a naše planety budou nějak pro tyto mimozemšťany technickým přínosem.Přenos člověka dobou jde snad jen ve filmu,ale přenos člověka z místa na místo by mohlo být reálné během dvou století.

  4. Když to prožil tak by mohl poradit čísla do Sportky

  5. Dá se obelstit… agenti CIA FBI a další byli na to školení… I někteří vrazi či psychopati ho obešli. Tohle není žádný relevantní důkaz.

Comments are closed.