cestovatel časem, Elvis

Cestování v čase zachycené na videu? Šokující záběry z koncertu Elvise Presleyho

  • Další důkaz o cestování časem?
  • Lidem nedá spát video z koncertu Elvise

O cestování v čase slýcháme hlavně ve vědecko-fantastických filmech, ale video, které se právě objevilo na internetu, tuto teorii podrobuje těžké zkoušce. Tajemná žena na jednom z posledních koncertů Elvise možná drží v ruce iPhone.


Nepřehlédněte: K Zemi se blíží vybuchující „ďábelská“ kometa. V Česku bude vidět pouhým okem


Drží v ruce iPhone?

Na záběru z jednoho z posledních koncertů Elvise Presleyho je vidět něco, o čem mnozí předpokládají, že je iPhone, i když tento telefon byl světu představen až mnohem později – konkrétně v roce 2007.

Podivnou scénu objevil uživatel Redditu, který si zvláštního momentu všiml při sledování speciálu televizní stanice CBS z roku 1977, který v červnu téhož roku uváděl některá z posledních vystoupení krále rokenrolu.

Ve chvíli, když Elvis začne zpívat píseň „Don’t be Cruel“, hodí do davu jednu ze svých charakteristických šál. Když se kamera krátce zaměří na jeho obdivovatele, kteří se ji snaží chytit, lze si všimnout ženy, která drží poněkud zvláštní černý obdélníkový předmět s malým stříbrným čtverečkem, jenž se nápadně podobá mobilnímu telefonu od Applu.

Další důkaz o cestování časem?

Video vede některé uživatele k domněnce, že se možná jedná o cestovatelku časem, která se do roku 1977 vydala odněkud z budoucnosti, aby zachytila tuto významnou událost na svůj iPhone.

Jeden z uživatelů video okomentoval následovně: „Logicky vím, že cestovatelé v čase neexistují, ale je opravdu těžké na to nemyslet, když vidím tohle.“ Jiný uživatel Redditu pak vše otočil a zeptal se: „Může to být příklad technologického pokroku, ke kterému měla přístup jen elita?“

Skeptičtěji smýšlející jedinci však poukazují na zbytečnost používat mobilní zařízení v době, kdy by bylo k ničemu a tvrdí, že předmět, o kterém se vedou dohady, je pravděpodobně jen dobový fotoaparát, který vypadá futuristicky jen proto, že ho žena drží povědomým způsobem – jako když dnes lidé natáčejí koncert se svými smartphony.

Nejblíže pravdě je zřejmě uživatel, který připomněl, že údajný iPhone vypadá podobně jako fotoaparát Kodak 110, který byl v prodeji už v roce 1972.

Zdroj náhledové fotografie: CBS, zdroj:The Sun

Total
0
Shares
1 komentář
  1. V poslední době probíhá úplná reklamní masáž s podobnými “důkazy” o cestování v čase. Není těžké si domyslet, kdo za tím stojí, když každý neidentifikovatelný obdélníkový předmět z rozmazané fotky je označen za iphone. A zrovna černá barva není pro iphone zrovna typická. Je to stejně věrohodné jako fotky UFO

Comments are closed.