Cestovatel

České video z roku 1937 boří internet: Ukazuje cestovatelku časem s telefonem u ucha

  • Na videu z roku 1937 je prý telefon
  • Je to definitivní důkaz o cestování v čase?

Opravdu lze cestovat časem do minulosti a budoucnosti? Mnozí na tuto otázku stále hledají odpověď. Na světě existují dvě skupiny lidí – ti, kteří v cestování časem věří, a ti, kteří ho vehementně odmítají. V průběhu let se objevilo mnoho svědectví, která se snaží tuto teorii potvrdit. Teď však internetem prolétlo jedno neuvěřitelné video z Česka!


Nepřehlédněte: Češi, sháníte super levné elektrokolo? Lidl nabízí jedno s neuvěřitelným dojezdem a displejem na řídítkách


Cestovatelka časem v Česku?

Zájem internetové veřejnosti vzbudil záběr z českého dokumentárního seriálu Hledání ztraceného času. V díle s názvem Výlety pana duchovního, který je věnován správci zámku v Žinkovech Vratislavovi Tichému, si lze všimnout ženy, která u ucha drží jakýsi předmět a mluví do něj.

Internetoví pátrači si myslí, že film z roku 1937 je důkazem, že cestování v čase je skutečné. Jedna žena vyčnívá z davu nejen tím, jak je oblečená, ale také tím, co drží v ruce. Zrnité video ukazuje skupinu lidí, kteří sestupují po schodech něčeho, co vypadá jako kostel.

Většina žen je oblečena do selských šatů a vlasy jim zakrývají šátky. Z davu však vyčnívá tmavovlasá žena v modernějším oblečení, s odhalenými předloktími a malým kloboučkem na hlavě.

Překvapivě se zdá, že u ucha drží neznámý předmět podobný dnešním smartphonům. Na videu je jasně vidět, jak do neznámého předmětu za chůze mluví a zastavuje se, jako by chtěla poslouchat člověka na druhém konci.

Záhadologové mají jasno: „Není pochyb o tom, že mluví, když sestupuje ze schodů a drží u ucha malý předmět. Můžeme se jen dohadovat, s kým asi mluví a o čem se baví!“ zní jeden z komentářů.

Drží žena v ruce telefon?

Podobnou senzaci způsobilo i 85 let staré video z USA. Na první pohled na něm není nic neobvyklého, lidé chodí po ulici. Když se však na klip více zaměříte, všimnete si ženy v bílých šatech, která jde s přáteli a v ruce něco drží. Podle záhadologů se jedná o cestovatelku v čase, která telefonuje.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem ČT, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares