Elektrokolo

Češi, sháníte super levné elektrokolo? Lidl nabízí jedno s neuvěřitelným dojezdem a displejem na řídítkách

  • Sháníte levné elektrokolo s parádním dojezdem?
  • Můžete ho pořídit v Lidlu. Právě má za super cenu model, který ujede až 115 km

Lidl přispěchal s další lákavou nabídkou a tentokrát se na svém e-shopu rozhodl potěšit všechny sportovní nadšence. V nabídce má teď za skvělou cenu atraktivní trekingové elektrokolo s pořádným dojezdem.


Nepřehlédněte: Očekávaná funkce WhatsAppu je tu! Chatovat už můžete i bez telefonu


Lidl vsadil na cenu

Na internetových stránkách prodejce Lidl je možné čas od času zakoupit produkt, který je hodně kvalitní a přitom nestojí majlant. Jednou to je moderní chytrá televize Xiaomi Mi TV P1E s vysokým 4K rozlišením, jindy zase nadupaná a pohodlná bluetooth sluchátka Silvercrest. A nyní došlo na to potěšit i příznivce cyklistiky, kteří mohou za super cenu zakoupit trekingové elektrokolo Zündapp Z80S.

Výbava? Vůbec ne špatná. Když mrknete na stránky Lidlu, zjistíte, že motor umístěný v zadním náboji je od značky Ananda, zatímco akumulátor s kapacitou 374 Wh je ukryt v nosiči zavazadel. Podle výrobce poskytuje jemnou podporu až do rychlosti 25 km/h. Na LED displeji, který zobrazuje i stav baterie, si snadno vyberete tři úrovně podpory. 

Kola mají velikost 28“, přehazovačka je od japonské značky Shimano a k dispozici je 21 převodových rychlostí. To nejlepší? Výrobce na jedno nabití deklaruje dojezd 30 až 115 kilometrů. Elektrokolo s velikostí rámu 48 cm je doporučováno pro jezdce s výškou od 155 do 185 cm, brzdění zajišťují ráfkové V-brzdy a myslelo se i na bezpečnost – obvodový reflexní pruh zajišťuje vyšší viditelnost v provozu. 

Zündapp Z80S, kolo
Zdroj: Zündapp

Dovolit si ho může každý

Vzhledem k tomu, že je kolo již plně vybaveno, nemusíte dokupovat žádné příslušenství a po kompletaci můžete vyrazit rovnou do silničního provozu. Součástí dodávky je osvětlení, nosič zavazadel, boční stojan, blatníky a kryt řetězu.

Cena? Baťovských 19 999 korun s daní. Aktuálně je elektrokolo ve slevě z 26 999 korun.

Zdroj náhledové fotografie: KBO Bike / Unsplash, zdroj: Lidl

Total
0
Shares