WhatsApp

Očekávaná funkce WhatsAppu je tu! Chatovat už můžete i bez telefonu

  • WhatsApp přichystal velkou novinku!
  • Lidem výrazně usnadní chatování

Oblíbená chatovací aplikace WhatsApp získala novou funkci. Nyní můžete komunikovat s přáteli, aniž byste se dotkli telefonu. V čem trik spočívá?


Nepřehlédněte: Zuby mohou dorůstat i nám, jako žralokům. Japonci pracují na zázračném léku


Vylepšený WhatsApp

WhatsApp v posledních měsících přináší jednu aktualizaci za druhou. Ta poslední potěší především uživatele, kteří k telefonu využívají chytré hodinky. Umožňuje totiž komunikovat s přáteli bez nutnosti ťukat zprávu do telefonu. Nejnovější update se týká platformy Android. Novinka tedy zatím není dostupná pro platformu Apple, čili přístroje iPhone a Apple Watch.

Pokud máte chytré hodinky s operačním systémem Wear OS 3, můžete novou funkci vyzkoušet okamžitě. Ode dneška můžete zahájit konverzaci, odpovídat na zprávy a dokonce přijímat hlasové hovory přes WhatsApp, aniž byste museli sahat po telefonu.

Ti, kteří mají chytré hodinky s LTE, tedy připojené k mobilní síti 4G/5G, mohou dokonce odejít z domu bez svého telefonu s Androidem a stále budou moci kontrolovat zprávy ve službě WhatsApp.

„Je to užitečné vylepšení, zejména pro případy, kdy jste si odskočili nahoru do patra, nebo někam z domu, a přišla vám důležitá zpráva, zatímco váš telefon leží na stole v kuchyni,“ píše server Metro.

WhatsApp p
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Telefon už nepotřebujete

Šéf společnosti Meta Mark Zuckerberg, která službu WhatsApp vlastní, při oznámení novinky řekl: „Nyní můžete WhatsApp používat i ze zápěstí, díky nové aplikaci WhatsApp pro Wear OS.“

Existuje spousta zařízení, na kterých operační systém Wear OS 3 běží, včetně nejnovějších hodinek Galaxy od společnosti Samsung a nových hodinek Google Pixel Watch.

Zprávy o významné aktualizaci pro aplikaci WhatsApp přicházejí v době, kdy se na internetu spekuluje o tom, že Samsung na své nadcházející akci Unpacked, která se bude konat v jeho centrále v Jižní Koreji, oznámí novou řadu nositelných zařízení.

Zatím není jasné, jaká vylepšení nové hodinky Galaxy Watch přinesou, ale korejský výrobce určitě bude klást důraz na zdraví a fitness.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: Metro

Total
0
Shares