Toshiba 55QA4163DG

Češi pozor! Alza prodává levnou velkou 4K televizi s QLED

  • Sháníte velkou chytrou televizi?
  • Alza má v nabídce obří 4K Android TV
  • Momentálně je za zajímavou cenu

Prodejce Alza přispěchal s další lákavou nabídkou a tentokrát se na svém e-shopu rozhodl potěšit všechny zájemce o chytrý televizor. V nabídce má teď za parádní cenu atraktivní QLED model Toshiba 55QA4163DG s velkou 140centimetrovou obrazovkou s rozlišením 4K.


Nepřehlédněte: Pozor! Zákeřný malware zaplavuje Android. Je „neviditelný“ a může vás stát majlant


I když je tento televizor už nějaký ten pátek na trhu, stále dokáže zaujmout a za aktuálních 9 999 Kč může být pro mnoho lidí velmi zajímavou koupí. Zaujmout chce velkou úhlopříčkou s vysokým rozlišením i operačním systémem Android TV.

Pěkná výbava s QLED

Toshiba 55QA4163DG používá obrazovku technologie QLED (zvládne zobrazit více než miliardu různých barev a odstínů) a podporuje vysoké 4K rozlišení (3 840 × 2 160 pixelů). Ve výbavě televizoru najdeme i velmi slušnou konektivitou: 3× HDMI 2.0, 2× USB 2.0, 1× RJ45 Ethernet, 1× optický audio výstup SPDIF, 1× výstup pro sluchátka, 1× Cl+, interní Wi-Fi, CI+ slot a také tolik potřebný tuner pro DVB-T2/T/C/S2.

Toshiba 55QA4163DG
Zdroj: Toshiba

Alza zlevnila Toshibu

Dále potěší dvojice desetiwattových reproduktorů a technologie Chromecast a Bluetooth pro přenos audia a snadné streamování obsahu přímo z telefonu, tabletu nebo notebooku na velkou obrazovku televizoru. Těšit se mohou zákazníci i na funkci automatického ladění Skylink FASTSCAN, USB nahrávání, EPG a Dolby Digital.

Původně si Alza Toshiba 55QA4163DG cenila na 12 290 Kč, ale nyní ji nabízí jen za 9 999 korun, což je nejnižší cena na trhu. Tak co říkáte, je cena televizoru adekvátní výbavě?

Zdroj náhledové fotografie: oficiální tisková zpráva společnosti Toshiba

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Problém s ovládáním, funguje sotva na 2m a také nešťastné řazení kanálů, uvažuji o vrácení.

Comments are closed.