WhatsApp

Češi, používáte WhatsApp? Tato nová geniální funkce zajistí, že už nikdy nezapomenete

  • WhatsApp dostává skvělou novou funkci
  • Nabídne možnost posílat zprávy sami sobě

Po měsících testování do populární komunikační aplikace WhatsApp dorazila mnohými žádaná funkce, která uživatelům umožňuje odesílat zprávy sami sobě.


Nepřehlédněte: Mořská větrná turbína vyrobila za 24 hodin rekordních 359 MWh elektřiny. Má supervrtule velké jako mrakodrap


WhatsApp je populární chatovací aplikace

Vývojáři populární chatovací aplikace WhatsApp uvolňují funkci, která na první pohled může působit jako zbytečná, ale jakmile ji jednou vyzkoušíte, okamžitě si ji zamilujete. Zařídí totiž, že už nikdy na nic nezapomenete.

O co vlastně jde? Komunikační kecálek, který v Česku používá asi půl milionu lidí, nově umožňuje posílat zprávy sami sobě. Tato funkce vyřeší problémy, s nimiž se lidé potýkají, když si chtějí poznamenat věci, které jsou pro ně důležité nebo naléhavé, jako různé poznámky, ale mají tendenci psát tyto informace na samotný WhatsApp namísto do aplikací typu poznámkového bloku nebo vestavěných poznámek.

Postará se, že už nezapomenete

Vše funguje velmi jednoduše. V seznamu konverzací stačí kliknout na ikonu zprávy v pravém horním rohu aplikace a ve výpisu (hned pod často používanými kontakty) zvolit vlastní profil. Nová funkce je dostupná jak pro uživatele Androidu, tak iPhonů. Nezapomeňte, že k uživatelům se dostává postupně, takže pokud pro vašem zařízen není zatím dostupná, nezoufejte, dříve nebo později se dočkáte.

WhatsApp
Zdroj: Mika Baumeister / Unsplash

Další funkce jsou na cestě

Vývojáři WhatsAppu již delší dobu souběžně pracují na mnoha funkcích, aby zlepšili uživatelský zážitek. Nedávno uniklo, že již brzy budeme moci používat jeden účet na více smartphonech a tabletech. Stále netušíme, kdy vývojáři tuto funkci oficiálně zpřístupní. Ale pokud se k ní chcete dostat co nejdříve, zaregistrujte se v katalogu Google Play do testovacího (beta) programu.

V neposlední řadě se do WhatsApp chystá režim přísně tajného utajení (tzv. Stealth Mode), který vám umožní aplikaci používat naprosto anonymně. Právě teď není možné skrýt skutečnost, že jste online. Jediné, co můžete udělat, je skrýt svůj stav „Naposledy viděno“. V budoucnu ale už nikdo neuvidí, že jste se do aplikaci právě přihlásili.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: DailyStar,

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Zajímavé, že si zprávy posílám už roky. Pravda, na Huawei to fungovalo bezvadně a na Samsungu mi to nejde, ale fungovalo to.

  2. Sám sobě si na WhatsAppu posílám zprávy už od roku 2014… stejně jako na Facebooku. Není tímto článkem myšlena úplně jiná funkce?

Comments are closed.