Samsung One UI 5.0

Češi, držte si klobouky! Samsung se s tím nemaže a na Galaxy A52 posílá Android 13 a One UI 5.0

  • Samsung posílá Android 13 s One UI 5.0 na další telefony
  • Radovat se teď mohou i majitelé populárního Galaxy A52

Samsungy střední třídy tradičně patří k nejprodávanějším smartphonům. Loni tuto roli hrál Galaxy A52. A zcela po právu. Jen v Česku ho mají tisíce lidí. Pokud telefon používáte, zamiřte do Nastavení, možná tam na vás bude čekat velké překvapení.


Nepřehlédněte: Nový iPhone 14 letošní Vánoce nestihne, je beznadějně vyprodaný. Vytáhněte kapesníky


Češi, držte si Samsungy!

Jihokorejský Samsung se znovu vytáhl. Uživatelé hlásí, že jejich smartphone dostává klíčovou aktualizaci. Ta nepřináší nic menšího, než operační systém Android 13 společně s nadstavbou One UI 5.0. Takže se můžete těšit nejen na novinky, které upekl sám Google, ale i na spoustu vylepšení od Samsungu.

Prozatím se zdá, že aktualizace založená na Androidu 13 s uživatelským prostředím One UI 5.0 vyšla pouze v Rusku. Ale víte, jak to s těmito věcmi je, během pár hodin může být vše jinak; obvykle trvá den či dva, než se aktualizace rozšíří do dalších zemí.

Samsung Galaxy A52
Zdroj: FONETECH.CZ

Samsung Galaxy A52 byl uveden na trh minulý rok s Androidem 11. Mezitím dostal Android 12 a nyní získává svou druhou velkou aktualizaci operačního systému. Co vlastně Android 13 přináší? Korejští vývojáři u aktualizace vyzdvihují zejména customizaci prostředí, vrstvené widgety, které na domovských obrazovkách smartphonů ušetří místo nebo přepracovanou nabídku pro úpravu zvuků a vibrací.

Dorazila aktualizace do Česka?

Pro stažení jako obvykle využijte nabídku Nastavení => Aktualizace softwaru a poté zvolte možnost Stáhnout a nainstalovat. Dejte nám v komentářích vědět, jestli se vám podařilo aktualizaci vyvolat, nebo jste měli smůlu.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares
13 komentářů
  1. Bohuzel, A52 5G, a k 28.11.2022 zake stale nic… nemate tip, jak to najit, jak se k aktualizaci dostat ?

Comments are closed.