Cestovatel časem

„Celá města budou pod vodou.“ Cestovatel časem ukázal fotky, se kterými se prý vrátil z roku 5000

  • Tvrdí, že je cestovatel v čase
  • Jako důkaz prezentuje fotku z roku 5000

Údajně cestoval v čase a spatřil to, co sám nazývá „koncem světa“. Tajemný muž předstoupil před televizní kamery s fotografiemi, které mají ukazovat, jak svět bude vypadat za několik tisíc let. Města podle důkazů zmizí pod hladinou oceánu.


Nepřehlédněte: Odhalili jsme tajemství rozpínání vesmíru? Mléčná dráha se zřejmě nachází v jedné velké prázdnotě


Cestovatel v čase má fotografický důkaz

Muž, známý jen jako Edward, řekl internetové televizi ApexTV, že byl součástí přísně tajného experimentu cestování v čase a navštívil 3000 let vzdálenou budoucnost. „Stalo se to v roce 2004 v Los Angeles. V té době jsem pracoval jako asistent v laboratoři pro vývoj nových technologií. Nikdy mě nenapadlo, že náš hlavní inženýr zkonstruuje stroj času.“

Ke svému překvapení tvrdí, že když dorazil do roku 5000, naskytl se mu neradostný pohled na zcela zatopené americké velkoměsto Los Angeles, píše britský server Daily Star. „Stál jsem na obrovské dřevěné plošině. Nejen já, domy, budovy, samozřejmě všechno ze dřeva. A potom jsem si uvědomil, že je to stejné město – Los Angeles – ale pod vodou,“ popisuje Edward.

Na videu kolujícím po sociálních sítích je mužova tvář rozmazaná a hlas při vyprávění zkreslený, údajně kvůli ochraně identity. „Řeknu vám příběh, který vás ohromí a naprosto udiví. Tahle událost se stala v Los Angeles v roce 2004, tedy ve Spojených státech,“ začíná Edward popisovat svou zkušenost. Údajný cestovatel časem tvrdí, že byl v šoku, když viděl, jak skončí svět. Dokonce prý mluvil s lidmi, kteří v budoucnosti přežívají a ti mu řekli, že k potopě došlo kvůli globálnímu oteplování.

Podle záhadného chlapíka tajná laboratoř – místo, kde postavili stroj času – stála na naprosto veřejném místě a zvenku působila jako jakákoli běžná kancelář. Nikdo prý nemohl poznat, že jde o supertajnou vládní budovu, v níž vznikne zařízení, které lidé znají z vědecko-fantastických filmů a knih.

Varování před mimozemským útokem

Muž jménem Edward ovšem není jediný, kdo v nedávné době předstoupil před veřejnost jakožto údajný cestovatel v čase. Například tiktoker, který si říká „futuretimetraveller“, tvrdí, že se narodil v roce 2491. V rozhovoru prozradil některé podrobnosti o mimozemšťanech a sdělil, že zanedlouho vyvolají válku s lidmi.

Další údajný muž z budoucnosti se zase nechal slyšet, že za několik let se budou nad světovými metropolemi vznášet pyramidy. A apeloval na veřejnost, aby na tyto objekty nekoukali, až se jeho předpovědi naplní.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem ApexTV, zdroj: Irishmirror, Daily Star

Total
0
Shares
6 komentářů
  1. Paaaani….. To mi chceš říct , že v roce 5000 pořád budeme fotit foťakama a dělat fotky? 🤣🤣🤣
    …..zkus radši vymyslet něco jiného 👍

  2. Ten blázen musí být dostatečně vyšinutý aby něco tak hloupě vysvětloval konec bude ale to lidem nevysvětlí musí na to přijít sami

  3. Noo tak prvni se moc koukal na film Vodní svět, druhý a třetí zbožňuje serial Hvězdná brána… noo uz aby to bylo… škoda že se ani jednoho nedožiju 🤔😁

Comments are closed.