Google Pixel

Bizár roku baví internet: Video z filmu Vetřelec na YouTube ničí telefony Google Pixel

 • Společnost Google se opět potýká s problémy
 • Znovu se týkají telefonů Pixel, které z provozu vyřadí jedno video

Když už nic jiného, Google udržuje majitele svých telefonů Pixel v napětí díky nekonečnému množství chyb, které musí snášet. Ta nejnovější zároveň patří k těm nejpodivnějším, protože majitelé Pixelů zjistili, že jedno konkrétní video na YouTube způsobuje pád a restart jejich smartphonů, jakmile se ho pokusí pustit.


Nepřehlédněte: Číňané vyrobili nejlepší fotomobil na světě. Konkurenci strčí s prstem v nose do kapsy


Uživatel sociální sítě Reddit s přezdívkou OGPixel5 se v sobotu v jednom vlákně zeptal dalších uživatelů, zda se jejich telefony Pixel 7 (Pro) restartují pokaždé, když se pokusí sledovat níže uvedený klip z filmu Vetřelec. Desítky majitelů zařízení Pixel 7 dokázaly chybu zopakovat.

Video s Vetřelcem vyřadí telefony z provozu

„Další uživatel Pixelu 7. Telefon se zhroutil, jakmile se načítala aplikace YouTube. Provedl poměrně rychlý restart,“ uvedl muž s přezdívkou Snickers58. „Super rychlý restart, ale bez mobilních služeb. Další ruční restart a vše je zase v pořádku,“ doplnil ho Benisnotapalindrome. A přidali se další, jako redditor, který napsal: „Normálně mi to podělalo telefon asi na 5 minut. Mobilní síť se nechtěla připojit. Musel se znovu restartovat.“ 

Dejte vědět, zda se Pixel restartoval i vám

Zatím není jasné, co je příčinou problému. Jisté však je, že kromě Pixelu 7 a Pixelu 7 Pro chybu reportují i majitelé Pixelu 6, Pixelu 6 Pro a Pixelu 6a. Mezitím se však ozvala spousta majitelů Pixelů 3, 4 a 5, kteří poznamenali, že video na jejich telefony nemá žádný vliv, což vede ke spekulacím, že podivná chyba může mít něco společného s čipem Tensor společnosti Google, který debutoval v Pixelu 6.

Společnost Google zatím nevydala žádné prohlášení ani nenabídla žádné řešení bizarní chyby. Zatímco na reakci stále čekáme, bude pravděpodobně nejlepší vyhnout se spuštění výše uvedeného videa na jakýchkoli smartphonech Pixel, i když vás určitě láká zjistit, zda se nepříjemnost týká i vás.

Zdroj náhledové fotografie: master1305 / Freepik, zdroj: Reddit

Total
0
Shares
13 komentářů
 1. Na mém pixelu 6 bez problémů. A za ten rok a půl co ho mám jsem si teda žádného nekonečného množství chyb nevšiml.

  1. Jasné šak, beztak placené hanění značky od nějaké konkurence 😁
   Za mě pixel asi to nejlepší co od androidu je za ty peníze 🙂

 2. Akorát že vůbec. pixel 7 pro pustil jsem si 2x. Fake

 3. To je co za 💩?!?! “…díky nekonečnému množství chyb..”

 4. Pixel 6 v poho, nevím kde na tyhle zaručený informace chodej. Mám ho brzo rok a no problemo

 5. Mám pixel 6 a úplně bez problému. Tady se jedná o fake…

 6. Na Pixelu 6 video skutečně provede rychlý restart, ale musí se pustit přímo v aplikaci YouTube, přehrávač v prohlížeči ten problém nemá.

Comments are closed.