ASUS ZenFone 8 o několik tisíc zlevnil

ASUS ZenFone 8 o několik tisíc zlevnil. Je to teď nejlepší kompaktní telefon

  • ZenFone 8 kompaktní a s dvěma foťáky
  • Přesto fotí jako drahé Samsungy a iPhony

Najít mezi dnešními smartphony kompaktní a zároveň výkonný telefon není nic jednoduchého. I přesto se ale najdou výrobci, kteří ve svém portfoliu mají smartphone s parametry vlajkové lodě, který se vám bez problému vejde do kapsy. Dokonalým příkladem je ASUS a jeho ZenFone 8, jehož cena teď u Mobil Pohotovosti spadla o 4 500 Kč.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous vzkazují ruskému Gazpromu: Odpojili jste Bulharsko a Polsko? Teď my odpojíme vás, jste náš největší cíl


ASUS ZenFone 8 je mnohdy označován za krále kompaktních telefonů. Nabízí totiž ideální rozměry v čele s 5,9palcovým AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz. Ve výbavě nechybí ani profesionální fotoaparáty Sony, kde je hlavní zadní foťák s rozlišením 64 Mpx doplněn ještě o 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv.

O výkon se pak stará špičkový procesor Snapdragon 888 5G, kterému sekunduje až 12 GB RAM. Samozřejmostí je i rychlé 30W nabíjení, dlouhý výdrž díky 4000mAh baterii, odolnost proti vodě a prachu se stupněm krytí IP68 nebo stereo reproduktory.

ASUS ZenFone 8 o několik tisíc zlevnil
ASUS ZenFone 8 o několik tisíc zlevnil. Zdroj: MP.CZ

Pouze do neděle 1. května je možné pořídit ASUS ZenFone 8 za sníženou cenu 13 990 Kč (běžně 18 490 Kč). Sleva 4 500 Kč platí na obě barvy a také na všechny varianty telefonu, tedy i na modely s vyšším uložištěm a RAM. A pokud u Mobil Pohotovosti zároveň prodáte svůj stávající telefon, může být ZenFone 8 váš třeba už za 418 Kč měsíčně.

Zdroj náhledové fotografie: MP.CZ

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.