Čisticí hadřík od Apple

Apple prodává vlastní čistící hadřík. Cena? 590 Kč

  • Apple začal prodávat vlastní hadřík na displej
  • Má charakteristické logo s nakousnutým jablíčkem
  • Cena je stanovena na 590 Kč

Včera se v americkém Cupertinu konala další tisková konference společnosti Apple. Firma na ní představila chytrý reproduktor HomePod mini, bezdrátové špunty AirPods třetí generace, které nově podporují vedle bezdrátového nabíjení i MagSafe a také „ladění zvuku v reálném čase“, ale hlavní hvězdou byl inovovaný MacBook Pro s 16,2 a 14,2palcovým displejem.


Nepřehlédněte: Sluchátka Apple AirPods 3 oficiálně: se Spatial Audio a bez ANC


Apple má vlastní hadřík na displej

Žádná další novinka představena nebyla, tedy ne oficiálně. Apple do své nabídky pěkně potají, v tichosti, zařadil i zbrusu nový čistící hadřík. „Měkkým čisticím hadříkem z neabrazivního materiálu bezpečně a účinně očistíš jakýkoli displej Apple včetně skla s nanotexturou,“ píše na svém oficiálním webu.

Hadřík má bílou barvu i typické logo, kterým je ikonické nakousnuté jablíčko. Typická je bohužel i cena nového příslušenství. Apple si za čisticí hadřík řekne 590 korun a uvádí dostupnost od 27. října.

Jdete do toho nebo se raději spokojíte s obyčejným hadříkem?

Čisticí hadřík od Apple
Čisticí hadřík od Apple | foto: FONETECH.CZ
Total
2
Shares
1 komentář
  1. No za ty prachy bych měl kamion hadrů z číny 😀 😀 Se už fakt zbláznili … Na to, že to býval běžný addon u prakticky všech zařízení Apple je toto fakt už drzost.

Comments are closed.