Apple AirPods 3

Sluchátka Apple AirPods 3 oficiálně: se Spatial Audio a bez ANC

  • Apple včera představil bezdrátová sluchátka
  • Apple AirPods 3 nemají ANC
  • Přinášíme další detaily včetně ceny

Apple AirPods 3 jsou již třetí generací oblíbených bezdrátových sluchátek. Letos sází na nepatrně přepracovaný design, kratší stopky a pár drobných vylepšení. Bohužel, výrobce z neznámých příčin vynechal čím dál oblíbenější funkci aktivního potlačení okolního zvuku (ANC).

Zvýšená odolnost? Jak se to vezme. Jednou z avizovaných novinek je stupeň krytí IPX4, což je zjednodušeně řečeno ochrana proti vniknutí vody zvenčí (déšť, pot apod.), ale voděodolné tyhle „AirPody“ určitě nejsou.

Apple AirPods 3 lepší i horší

Z dalších předností, které je dobré zmínit, je to adaptivní ekvalizér, který poladí přednes podle tvaru vašeho ucha, potěší i podpora prostorového zvuku. Nechybí AAC-ELD pro přenos zvuku v HD kvalitě přes FaceTime stejně jako Spatial Audio.


Nepřehlédněte: Parádní Xiaomi 11 Lite 5G NE jde do prodeje s náramkem Mi Smart Band 6 zdarma


 

Výdrž? Oproti předchůdci novinka zvládne až 6hodinový poslech, v kombinaci s dobíjecím pouzdrem dokonce 30 hodin. Dobíjet je můžete pomocí Lightning kabelu nebo bezdrátové nabíječky (např. MagSafe).

Česká cena a dostupnost

Apple AirPods 3 jsou v rámci předobjednávek k mání již teď, ostrý start na českém trhu zahájí 26. října za koncovou cenu 4 990 Kč.

Total
1
Shares