Nabíječky

Apple se zbláznil, iPhone 14 dostane nabíjení jako telefony za pár šupů

  • iPhone 14 se představí už za pár dní
  • Nová řada láká na několik novinek
  • Apple láká na rychlejší nabíjení

Před pár dny jsme pro vás připravili takové menší preview s tím, že představení nové modelové řady iPhone 14 je de facto na spadnutí a de facto ihned poté jsme vám potvrdili i oficiální termín premiéry, která proběhne už 7. září v 19:00 hod. středoevropského času. A po covid pauze se i jablíčko vrací k normálu, protože nebude chybět i živé publikum.

iPhone 14 už za týden

Přímý přenos by měl probíhat ze Steve Jobs Theater přímo v Cupertinu. Skladba ani přesná posloupnost slavnostního odhalení novinek není předem známá, přesto je už teď jasné, co nás čeká a nemine.

Dočkáme se iPhonů 14, 14 Max, 14 Pro a 14 Pro Max. Že jste si oblíbili prťavý iPhone 13 mini a doufáte v zázrak? Ten (bohužel) nepřijde. Kalifornský podnik kvůli nezájmu zákazníků uzavírá jednu svoji etapu.

Stran designu nemůže být o nějaké výrazné změně vůbec řeč. Vlastně, jedna by se našla. Kalifornský podnik u vrcholných „próček“ odstraní výřez a nahradí jej „pilulkovým“ průstřelem.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous se zmocnili tajemství ruských bank. Kápněte božskou, doporučují důležité firmě


30W nabíjení? Pravděpodobně

A na přetřes stoprocentně přijdou i chytré hodinky Apple Watch Series 8 spolu s Watch Series 8 Pro určené sportovcům a outdoorovým nadšencům. A dost možná, že tento výčet není ani zdaleka konečný, tak se nechme překvapit.

Vlastně, ještě taková perlička na závěr. Ať už z vlastních zkušeností nebo z doslechu určitě víte, že stran nabíjení nejsou jablečné telefony žádní rychlíci. Říkáte si, že to letos bude určitě lepší?

Bohužel, nebude a doufali byste marně. Čím dál více totiž zaznívají hlasy, že novinky zvládnou maximální výkon 30 wattů, informuje 9to5Mac. Garantuji vám, že kdyby Apple opravdu chtěl, smartphone by to zvládl rychleji. Ale… (zbytek bez komentáře).

Zdroj náhledové fotografie: Auguras Pipiras / Unsplash

Total
0
Shares