UFO, UAP

Američané pitvají mimozemšťany a skrývají UFO o velikosti fotbalového hřiště, tvrdí expert

  • Navštěvují naši planetu jiné civilizace?
  • Výpověď bývalého tajného agenta přinesl zásadní zvrat

USA se před lety zmocnily mimozemského vesmírného plavidla, které je dvanáct metrů dlouhé, ale uvnitř velké jako fotbalové hřiště. S takovým tvrzením přišel bývalý příslušník tajných služeb David Grusch.


Nepřehlédněte: Gmail dostává funkci, která mění pravidla hry. Je to naprostá senzace, jásají uživatelé


Američané mají mimozemské plavidlo se schopnostmi Tardis

Někdejší agent americké vládní skupiny pro zkoumání jevů UFO v červenci v Kongresu pod přísahou přednesl fantasticky znějící svědectví o údajném federálním spiknutí za účelem utajení kontaktu lidstva s mimozemskou civilizací. Grusch, bývalý příslušník amerického námořního letectva a tajných služeb, řekl, že se Američanům podařilo získat těla mrtvých posádek mimozemských plavidel a že je zkoumají. Nyní o sobě whistleblower dal znovu vědět.

Na tajné prezentaci, které se údajně zúčastnili představitelé CIA, FBI a „velcí“ lidé z Wall Street, prohlásil, že Spojené státy získaly kosmickou loď se schopnosti, které připomínají TARDIS – stroj času a vesmírné plavidlo z britského sci-fi seriálu Doctor Who, které je, stejně jako většina ostatních výrobků Pánů času, zevnitř větší než zvenku.

Podle serveru MailOnline se přednášky v New Yorku, kterou pořádal poradce pro kryptoměny John D’Agostino a vysoce postavený právník John J. Altorelli, zúčastnilo asi 60 lidí. Podle Grusche mimozemské plavidlo může manipulovat s prostorem i časem, ale spotřebuje tolik energie jako 70 000 domácností ročně.

Jsme ve vesmíru sami?

David Grusch se loni v létě dostal na titulní stránky novin, když tvrdil, že americká vláda má důkazy o „neporušených a částečně neporušených mimozemských kosmických lodích“.

Tyto výroky pomohly vyvolat první kongresové slyšení o neidentifikovaných anomálních jevech (UAP), při němž armádní představitelé uvedli, že evidují stovky incidentů se záhadnými létajícími objekty.  Grusch sloužil jako důstojník americké armády v Afghánistánu a je veteránem Národní geoprostorové zpravodajské agentury (NGA) a Národního průzkumného úřadu (NRO).

Na půdě amerického Kongresu pod přísahou řekl, že americká vláda, její spojenci a zbrojařské firmy po desetiletí provádějí reverzní inženýrství nalezených fragmentů i neporušených vesmírných plavidel. Analýza podle něj odhalila, že vzorky jsou „exotického původu“, což znamená, že je vytvořila jiná než lidská inteligence.

Zdroj náhledové fotografie: Albert Antony / Unsplash, zdroj: Metro

Total
0
Shares