Niceboy Watch KIDS PATROL

Zvažujete koupi mobilu pro vaše dítě? Pořiďte radši chytré hodinky. Niceboy má jedny vymazlené

  • Bojíte se o své dítě, když ho zrovna nemáte na očích?
  • Niceboy má nové chytré hodinky Watch KIDS PATROL
  • Zvládají telefonování, jednoduché zprávy a mají i GPS

Chcete vědět, jestli vaše dítě dorazilo v pořádku ze školy domů? Chcete s ním být v kontaktu, aniž by muselo nosit vlastní telefon? Pak jsou možným řešením chytré hodinky Watch KIDS PATROL od značky Niceboy, které mají vlastní SIM kartu (součástí balení), takže s nimi můžete s dítětem telefonovat. Díky GPS pak navíc budete vědět, kde dítě je i kudy se předtím pohybovalo. Vše navíc máte pod palcem v mobilní aplikaci.


Nepřehlédněte: Kdy lidstvo obdrží první zprávu od mimozemšťanů? Vědci si myslí, že tomu konečně přišli na kloub


Chytré hodinky? Bezpečí pro dítě, klid pro rodiče

V mobilní aplikaci uvidíte nejen aktuální polohu, ale i historii pohybu dítěte. Důvěryhodná místa jako domov, školu apod. si můžete v aplikaci nastavit jako bezpečné zóny a vždy dostanete upozornění, když vaše dítě do bezpečné zóny vstoupí nebo ji opustí. Pro případ nouze je na hodinkách praktické tlačítko SOS. Po jeho stisknutí rodičům Watch KIDS PATROL odešlou notifikaci o krizové situaci, aktuální polohu dítěte a automaticky nahrají 30 sekund zvukového záznamu.

Barevné, zábavné i odolné

Dítě si může vybrat z řady ciferníků a s hodinkami může telefonovat nebo se fotit. Díky zabudovanému fotoaparátu jsou možné i videohovory. Hodinky umí posílat i přijímat hlasové zprávy, které jsou obzvlášť pro menší děti praktičtější než klasické SMS. Na jedno nabití vydrží baterie hodinek až tři dny. Watch KIDS PATROL nevadí déšť ani prašné prostředí, jelikož mají krytí IP67. Mobilní aplikace pro komunikaci s hodinkami je dostupná v řadě jazyků, včetně češtiny a slovenštiny.

Chytré hodinky Niceboy Watch KIDS PATROL se v tuzemských obchodech prodávají za doporučených 2 499 Kč včetně DPH.

Zdroj náhledové fotografie: Niceboy oficiální tisková zpráva

Total
0
Shares