telefon

Ztratil Samsung kuráž? Nové telefony Galaxy S23 nepřinesou zásadní inovace, tvrdí slavný informátor

  • Vylepšení u řady Galaxy S23 bude pomálu
  • Výbava prý nedozná výraznějších změn

Známý tipér Ice Universe, který se specializuje na Samsungy, upozorňuje, že se výrobce u řady Galaxy S23 bude držet při zemi a telefony nepřinesou žádné zásadní inovace.


Nepřehlédněte: Prohlížeči Chrome nedůvěřují ani zaměstnanci Googlu. V USA začíná soudní bitva roku, týká se sledování uživatelů


Revoluci nečekejte

Člověk, který si přezdívá Ice Universe, žije dlouhodobě v Číně, kde má ke všemu tak nějak blízko, a tak s předstihem pravidelně přináší informace o produktech, do jejichž premiéry ještě několik měsíců zbývá.

Tentokrát přišel se zprávami, které se týkají chystané prémiové řady S23, již by měl Samsung představit začátkem příštího roku, zřejmě v únoru. Podle insidera se nic zásadně nezmění, takže telefony budou spíše evolucí současných S22 než úplně novými přístroji.

Samsung u modelů S23, S23+ a S23 Ultra údajně nebude měnit úhlopříčky a rozlišení displejů a prakticky identické mají být i rozměry a hmotnost smartphonů s předchůdci.

Samsung vsadí na fotografické dělo

Jednou z mála na první pohled viditelných změn bude sjednocení designu zad nových přístrojů. Je to patrné z fotografií ochranných pouzder, které Ice Universe sdílel na svém Twitteru.

Rozmístění snímačů bude stejné jako u letošní řady S22. Rozdíl bude spočívat v tom, že i u základních Galaxy S23 a S23+ budou čočky do vzad vsazeny samostatně a nikoli ve vyvýšeném fotomodulu.

Jednu podstatnou hardwarovou novinku si Samsung pro zákazníky možná přece jenom přichystá. Vrcholný model Galaxy S22 Ultra by měl dostat hlavní snímač s neuvěřitelným rozlišením 200 Mpx. Fyzická velikost čipu má být 1/1,3 palce. Stejně velký snímač má ovšem i aktuální iPhone 14 Pro (Max).

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash, zdroj: PhoneArena

Total
0
Shares