Výbuch, exploze, telefon

Ženě vybuchl na stole telefon Xiaomi, když zrovna obědvala. Na vině je možná lajdácký servis

  • Když si skočíte na oběd, chcete se najíst a ne se bát o život
  • Mladá žena hořící Xiaomi naštěstí shodila ze stolu a nikomu se nic nestalo

Exploze telefonů se nevyhýbají žádnému výrobci a nyní znovu došlo na Xiaomi. Naštěstí nikoli v České republice, ale v daleké Indii. Jedna z tamních dívek si postěžovala, že její telefon začal vydávat zvláštní zvuky, syčel a později vybuchl a začal hořet. Nikomu se naštěstí nic nestalo a incident tak vlastně skončil happyendem.


Nepřehlédněte: V Česku vybuchl další telefon od Xiaomi, znovu během nabíjení


Na vině Xiaomi nebude

Mladá dívka, která pracuje v obchodě ve městě Bellare, si z nejmenovaného online obchodu před rokem a půl koupila chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 8. Před několika dny si však nechala smartphone opravit, protože se prý nechoval tak, jak by měl. Žena si myslela, že firma problém vyřešila, ale šeredně se zmýlila.

Když o několik dní později zašla se svým přítelem do restaurace na oběd a telefon položila na stůl, přístroj náhle explodoval a začal hořet. Přesnou příčinu výbuchu smartphonu se zatím nepodařilo zjistit.

Člověk ale nemusí být zrovna raketový inženýr, aby ho nenapadlo, že v tom má zřejmě prsty tamní servis, který Redmi Note 8 otevřel a s největší pravděpodobností něco pěkně zpackal.

Samsung ženě popálil hlavu

Incident mladé Indky skončil bez následků, mnozí ale o takovém štěstí hovořit nemohou. Vzpomeňme případ mladé ženy Kyomi Kershaw z anglického Lupsetu, které její Samsung Galaxy S22 explodoval u hlavy během spánku a způsobil jí ošklivé popáleniny.

Je důležité zmínit, že incidentem Kershaw se zabýval i Samsung, jehož experti zjistili, že exploze byla způsobena externím zdrojem tepla, nikoli samotným mobilem. Žena proto celou věc dala k soudu.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: udayavani

Total
0
Shares