Výbuch, exploze, telefon

Ženě u hlavy explodoval telefon od Samsungu. Utrpěla popáleniny druhého stupně, skončila v nemocnici

  • Mladá žena se probudila a zjistila, že jí hoří vlasy
  • Kvůli popáleninám musela na ošetření do nemocnice
  • Tvrdí, že požár způsobil telefon, ale Samsung je jiného názoru

Mladá žena z Velké Británie si prošla nefalšovaným peklem. Během spánku explodoval její mobilní telefon Samsung Galaxy S22 Ultra. Od výbuchu jí začaly hořet vlasy a za chvíli byl v plamenech celý noční stolek.


Nepřehlédněte: V Česku vybuchl další telefon od Xiaomi, znovu během nabíjení


Samsung se změnil v hořící pochodeň

Když vám u hlavy vybuchne telefon, není to vůbec nic pěkného a často vám může jít o holý život. V minulých dnech se o tom přesvědčila Kyomi Kershaw z anglického Lupsetu. „Jaké zatracené ráno. Vzbudila jsem se v půl páté a moje vlasy hořely stejně jako polštář a noční stolek,“ napsala na Facebook.

Svůj příběh z 2. května doplnila o fotografie fatálně poškozeného telefonu, propálené matrace a ohořelého nočního stolku. V explodovaném smartphonu by asi jen málokdo rozpoznal aktuálně nejlepší mobil v nabídce jihokorejského Samsungu.

Kershaw se svým partnerem okamžitě zavolali hasiče, ale než jednotka dorazila na místo, požár se jim podařilo uhasit vlastními silami. Žena si u toho naneštěstí ošklivě popálila ruce a celkově může hovořit o obrovském štěstí, že se jí vlastně nestalo nic horšího. Sama později dodala, že telefon v době exploze nebyl připojený k nabíječce a byl pouze necelé dva týdny starý.

Spor skončí u soudu. Žena chce peníze

K neštěstí už se stihl oficiálně vyjádřit Samsung: „Samsung bere bezpečnost zákazníků extrémně vážně. Se zákazníkem jsme v pravidelném kontaktu a po analýze telefonu naším týmem jsme dospěli k závěru, že nahlášené poškození bylo způsobeno externím zdrojem tepla, nikoli samotným mobilem.“ Samsung tedy příběhu o hořícím S22 Ultra nevěří.

Mladou ženu vyjádření samozřejmě neuspokojilo a celá věc tak nejspíše skončí u soudu. Kershaw se už nechala slyšet, že Samsung bude muset hodně zaplatit.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Pokud ho měla pod polštářem (nebo peřinou), nebo v blízkosti… Kde se lehce zahřeje… Tak se není čemu divit.

Comments are closed.