WhatsApp

Zelenější WhatsApp uživatelům vadí. Aplikaci raději mažou z telefonů

  • Ne každá změna vede k pozitivním reakcím
  • Své o tom teď vědí i vývojáři WhatsAppu

Komunikace přes chatovací aplikaci WhatsApp je velmi populární a společnost pro své uživatele pravidelně vydává různé novinky. Nedávno však přišla se změnou, která lidem žádnou radost neudělala.


Nepřehlédněte: Nově objevená vesmírná megastruktura zpochybňuje teorie o vesmíru. Nemá existovat, říkají vědci


Změna ve WhatsAppu se lidem nelíbí

Vývoj WhatsAppu nabírá na obrátkách. Chatovací aplikace dostala v posledních několika měsících hned několik funkcí, na které lidé čekali celou věčnost. Nově se však vývojáři odhodlali k zásadní změně – aplikace je výrazně zelenější. Někteří uživatelé se změnou nejsou příliš spokojeni a diví se, proč se k něčemu takovému vývojáři vůbec odhodlali.

„Pokud tyto změny ještě nevidíte, může se stát, že si na ně chvíli počkáte. Nezapomeňte si prosím aktualizovat aplikaci WhatsApp na nejnovější verzi,“ uvedla společnost Meta v prohlášení.

Lidé nejsou vůbec spokojeni, což dokazují negativní příspěvky, které se objevily na různých sociálních sítích. „WhatsApp je pro mě příliš zelený,“ postěžoval si jeden uživatel.

„To, že mi WhatsApp na iPhonu zezelená, jsem fakt nečekal,“ napsal další. „To, že je aplikace zelená, mi stačí k tomu, abych ji ze smartphonu smazala,“ přidala se žena s přezdívkou Freya. A podobných komentářů jsou v diskuzích tisíce.

Nové funkce neustále přibývají

WhatsApp prochází v poslední době překotným vývojem. Nedávno se vývojáři zaměřili na sytější tóny, aby snížili namáhání očí uživatelů při slabém osvětlení, což je také důvod, proč je tmavý režim aplikace nyní o jeden odstín tmavší, aby se zprávy lépe četly. Příjemná novinka, kterou lidé ocení hlavně po setmění.

Uživatelé se také dočkali nového způsobu uspořádání událostí ve funkci Komunity a integrace umělé inteligence, či chcete-li asistenta Meta AI, který usnadňuje vyhledávání a umí v reálném čase vygenerovat obrázek nebo video. Chatbot však zatím není dostupný mimo USA a Kanadu.

Zdroj náhledové fotografie: Sara Kurfeß / Unsplash, zdroj: Metro

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..