HONOR Magic4 Lite

Ze spolupráce s českým Seznamem bude těžit i společnost Honor

  • Oba telefony Honor s AppGallery (9X Pro a 9A) již využívají vestavěný prohlížeč Seznam
  • Všechny další telefony Honoru budou mít předinstalované mobilní aplikace mapy.cz a seznam.cz
  • Většina aplikací od Seznamu je již k dispozici v AppGallery, zbylé aplikace budou do konce měsíce

Technologické značky Huawei a Honor odstartovaly oficiální spolupráci s největším lokálním konkurentem Googlu, poskytovalem služeb ve vyhledávání, ale i mnoha dalších aplikací, Seznam.cz. Do budoucna budou na nových telefonech od těchto výrobců předinstalované aplikace Mapy.cz a Seznam.cz.

„Mobilní zařízení Huawei a Honor tvoří v České republice velkou část trhu. Jsme rádi, že se nám podařilo uzavřít vzájemnou spolupráci, která nám pomůže oslovit další uživatele s produkty Seznamu. Je to v souladu s naší mobilní strategií, která reaguje na fakt, že se konzumace zábavy i obsahu přesouvá stále více od desktopu k mobilním telefonům,“ odhaluje motivy uzavření spolupráce Matěj Hušek, ředitel divize Homepage a obsahových služeb Seznam.cz.

Prohlížeč od Seznamu

Všechny nové telefony, které běží kompletně bez Google služeb, momentálně využívají vlastní vestavěný prohlížeč. Jedna z velkých novinek, kterou na nových telefonech Honor/Huawei najdete, bude vestavěný prohlížeč od Seznamu.

Ilustrační opbrázek | foto: Honor

Předinstalované aplikace Mapy.cz a Seznam.cz

Dalším bodem lokálního partnerství sesterských značek se společností Seznam budou do budoucna předinstalované aplikace na nových telefonech. Půjde o ty nejvíce oblíbené Mapy.cz a Seznam.cz.

Dlouhodobá spolupráce

Na všech nových telefonech od Huawei/Honoru momentálně najdete ve vestavěném obchodu s aplikacemi AppGallery již většinu aplikací od Seznamu, jako jsou Seznam.cz, Mapy.cz, Televize Seznam, Seznam Zprávy, Novinky.cz nebo Kupi.cz. Zbylé aplikace budou podle informací od lokálního development týmu k dispozici do konce měsíce.

AppGallery posiluje na lokálním trhu

Z lokálních aplikací najdete v aplikačním obchodě AppGallery kromě mobilních aplikací Seznam např. Windy, ČSFD.cz, ČD Můj vlak, Můj T-Mobile, Moje O2, Můj Vodafone, KB Mobilná banka, Youradio, Home Creddit CZ, Tipsport CZ, Můj Globus, Clubcard Tesco a řadu dalších. Z populárních globálních aplikací AppGallery nabízí třeba taxi aplikaci Bolt či strategickou hru Game of Thrones.

Total
0
Shares
3 komentářů
  1. Tohle mi přijde fakt super, Honor pohotově reaguje a myslím, že se mu daří. Aplikace na telefonu jdou v pohodě, a ty co jestě nejsou se tam fakt rychle doplňují. Za mě palec nahoru.

    1. souhlasím, snad každý druhý den tam objevím novou aplikaci.

  2. Pořídila jsem si 9A a zatím jsem spokojená. Je pravda, že nějaké aplikace ještě k dispozici nejsou, ale každý den přibývají nové. Za mě je super ta výdrž baterie.

Comments are closed.