Domů Názory Ze spolupráce s českým Seznamem bude těžit i společnost Honor

Ze spolupráce s českým Seznamem bude těžit i společnost Honor

  • Oba telefony Honor s AppGallery (9X Pro a 9A) již využívají vestavěný prohlížeč Seznam
  • Všechny další telefony Honoru budou mít předinstalované mobilní aplikace mapy.cz a seznam.cz
  • Většina aplikací od Seznamu je již k dispozici v AppGallery, zbylé aplikace budou do konce měsíce

Technologické značky Huawei a Honor odstartovaly oficiální spolupráci s největším lokálním konkurentem Googlu, poskytovalem služeb ve vyhledávání, ale i mnoha dalších aplikací, Seznam.cz. Do budoucna budou na nových telefonech od těchto výrobců předinstalované aplikace Mapy.cz a Seznam.cz.

„Mobilní zařízení Huawei a Honor tvoří v České republice velkou část trhu. Jsme rádi, že se nám podařilo uzavřít vzájemnou spolupráci, která nám pomůže oslovit další uživatele s produkty Seznamu. Je to v souladu s naší mobilní strategií, která reaguje na fakt, že se konzumace zábavy i obsahu přesouvá stále více od desktopu k mobilním telefonům,“ odhaluje motivy uzavření spolupráce Matěj Hušek, ředitel divize Homepage a obsahových služeb Seznam.cz.

Prohlížeč od Seznamu

Všechny nové telefony, které běží kompletně bez Google služeb, momentálně využívají vlastní vestavěný prohlížeč. Jedna z velkých novinek, kterou na nových telefonech Honor/Huawei najdete, bude vestavěný prohlížeč od Seznamu.

Ilustrační opbrázek | foto: Honor

Předinstalované aplikace Mapy.cz a Seznam.cz

Dalším bodem lokálního partnerství sesterských značek se společností Seznam budou do budoucna předinstalované aplikace na nových telefonech. Půjde o ty nejvíce oblíbené Mapy.cz a Seznam.cz.

Dlouhodobá spolupráce

Na všech nových telefonech od Huawei/Honoru momentálně najdete ve vestavěném obchodu s aplikacemi AppGallery již většinu aplikací od Seznamu, jako jsou Seznam.cz, Mapy.cz, Televize Seznam, Seznam Zprávy, Novinky.cz nebo Kupi.cz. Zbylé aplikace budou podle informací od lokálního development týmu k dispozici do konce měsíce.

AppGallery posiluje na lokálním trhu

Z lokálních aplikací najdete v aplikačním obchodě AppGallery kromě mobilních aplikací Seznam např. Windy, ČSFD.cz, ČD Můj vlak, Můj T-Mobile, Moje O2, Můj Vodafone, KB Mobilná banka, Youradio, Home Creddit CZ, Tipsport CZ, Můj Globus, Clubcard Tesco a řadu dalších. Z populárních globálních aplikací AppGallery nabízí třeba taxi aplikaci Bolt či strategickou hru Game of Thrones.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

3 KOMENTÁŘE

  1. Tohle mi přijde fakt super, Honor pohotově reaguje a myslím, že se mu daří. Aplikace na telefonu jdou v pohodě, a ty co jestě nejsou se tam fakt rychle doplňují. Za mě palec nahoru.

  2. Pořídila jsem si 9A a zatím jsem spokojená. Je pravda, že nějaké aplikace ještě k dispozici nejsou, ale každý den přibývají nové. Za mě je super ta výdrž baterie.

Comments are closed.

Nejčtenější články

NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE

Na sociálních sítích

1,610FanoušciTo se mi líbí
9NásledovníciNásledovat
216NásledovníciNásledovat
47,200OdběrateléOdebírat