The Witcher: Monster Slayer

Zaklínač dostane mobilní hru The Witcher: Monster Slayer

  • Zaklínač míří na mobilní telefony ve variaci na Pokémon GO
  • Využívat bude využívat principů augmentované reality

Svět mocného Geralta z Rivie už brzy zavítá na displeje chytrých telefonů s iOS a Androidem. Dojde k tomu v průběhu léta. Vývojáři z polského studia CD Projekt Red, mimo jiné také autoři Cyberpunku 2077, o tom informovali na Twitteru.


Psali jsme: Autoři Cyberpunku 2077 se stali terčem hackerů. Útočníci chtějí výkupné


Fenomén jménem Zaklínač

Na nové mobilní hře z prostředí Zaklínače pracuje partnerské studio CD Projekt Spokko. Titul se bude oficiálně jmenovat The Witcher: Monster Slayer a jeho klíčovým herním prvkem bude rozšířená realita, pomocí které bude virtuální obsah přenášen do reálného světa, podobně jako u úspěšného hitu Pokémon GO.

Pokud se ti líbilo Pokémon GO, The Witcher: Monster Slayer si zamiluješ

Na rozdíl od mobilních pokémonů by však ve hře neměl chybět příběh. Vývojáři slibují, že nebude nouze o souboje s příšerami, které vám ukážou vám, jaké to je být opravdovým zabijákem monster, a součástí nové zaklínačské story budou i lektvary a průběžné vylepšování herní postavy.

K hraní The Witcher: Monster Slayer vám bude stačit zapnout hru a s telefonem se vydat ven, do přírody či do města, prostě kamkoli, kde pomocí hlavního fotoaparátu budete hledat příšery, které bude třeba zabíjet.

Hra vyjde během léta, už nyní ale můžete požádat o předběžný přístup na oficiálních stránkách zde.

Unikly zdrojové kódy her Cyberpunk 2077 a Zaklínač 3

Před nedávnem jsme vás informovali, že servery studia CD Projekt RED se staly obětí masivního hackerského útoku. A škody, které kyberzločinci napáchali, byly obrovské.

Hackeři se zmocnili informací, které se týkaly účetnictví, administrativy či vztahů s investory. Ba co víc, podařilo se jim dostat i ke zdrojovým kódům her polského studia a ty následně za miliony dolarů vydražit na dark netu.

Total
1
Shares