Elon Musk

Zahrajte si zdarma hru Blastar 1984, kterou Elon Musk vyvinul, když mu bylo pouhých 12 let

  • Musk hru Blastar 1984 naprogramoval, když mu bylo dvanáct
  • Teď si ji zdarma můžete stáhnout do svého telefonu

Elon Musk, v současnosti nejbohatší muž planety a šéf technologických firem Twitter, Tesla a SpaceX, má velmi zajímavou minulost. Málokdo to ví, ale Elon programoval už od útlého dětství a ve svých pouhých dvanácti letech stvořil akční hru Blastar 1984, kterou následně za 500 dolarů prodal videohernímu magazínu PC and Office Technology. Teď se tato arkádová střílečka znovu vrátila k životu a vy si ji můžete zahrát na vašem chytrém telefonu. Dáte jí šanci?


Nepřehlédněte: Elon Musk koupil Twitter za 43 miliard dolarů! Dolaďují se detaily


Miliardář Elon Musk

Blastar 1984 se hodně podobná nejlepším bezplatným retro hrám pro Android. Jste pilotem vesmírné lodi, která má za úkol sestřelovat mimozemské nákladní lodi pomocí ničivých vodíkových bomb. K dispozici máte, jak jinak, pouze pět životů, takže se musíte maximálně starat o útoky soupeřů. Ano, i mimozemšťané po vás střílí a u toho navíc obratně manévrují, aby se vám dostali na kobylku.

Blastar 1984 je zdarma na Google Play

Hra má méně než deset megabajtů, což vzhledem k „pixelovaté“ grafice a konceptu není žádným velkým překvapením. Pokud hledáte něco jednoduchého na odreagování, zatímco cestujete městskou hromadnou dopravou, máte rádi Elona Muska a nechcete do hry investovat ani korunu, Blastaru byste měli dát šanci.

Střílečka je dostupná pro chytrá zařízení (telefony i tablety) s operačním systémem Android. Stačí kliknout sem a odkaz vás přesměruje do internetového obchodu Google Play.

Zdroj náhledové fotografie: Pixabay

Total
0
Shares