Energizer Hard Case P28K

Z velké baterie vytvořili jedinečný telefon. Bez nabíječky vydrží měsíce

  • Smartphone vydrží na příjmu 94 dnů
  • Na jedno nabití se upovídáte k smrti

Na Mezinárodním mobilním veletrhu v Barceloně (MWC) byla představena celá řada technologických vychytávek, kterým dominovala umělá inteligence. Mezi zajímavé novinky patří bezesporu i mobilní telefon Energizer Hard Case P28K, který v pohotovostním režimu vydrží nabitý až tři měsíce.


Nepřehlédněte: Muž přelstil fyzikální zákony. Odcestoval zpět do roku 1998, na kameru ukázal důkaz


Vadí vám časté nabíjení?

Všichni jsme to alespoň jednou zažili. Zrovna, když si člověk potřebuje zavolat, telefonu se vybije baterie. S novým smartphonem od Energizeru však k něčemu takovému hned tak nedojde.

Energizer Hard Case P28K v pohotovostním režimu vydrží nabitý až tři měsíce. Mobil je velmi těžký (570 gramů), hmotností a tloušťkou se spíše srovnává s notebooky, jelikož disponuje největší baterií na světě.

Baterie, která má vyšší kapacitu než většina powerbank na trhu (28 000 mAh), vydrží nabitá 94 dní, můžete telefonovat až 144 hodin v kuse a nabíjí se pouze 1,5 hodiny. Společnost Energizer říká, že telefon je určen především uživatelům, kteří potřebují mobil s dlouhou výdrží – například lidem, kteří často a rádi cestují – než milovníkům nejmodernějších technologií.

Energizer Hard Case P28K
Zdroj: Energizer

Energizer Hard Case P28K

Ve výbavě najdeme 6,78palcový displej s rozlišením 2 460 × 1 080 pixelů a osmijádrový procesor. Operačním systémem je Android 14, tedy nejnovější verze mobilní softwarové platformy společnosti Google. Fotoaparát se skládá ze tří členů: hlavního snímače s 60 Mpx, širokoúhlého senzoru s 20 Mpx a 2Mpx portrétního snímače.

Kromě vysoké výdrže je Hard Case P28K také vysoce odolný vůči pádům z výšky (certifikace IP68/IP69), tvrdým nárazům a používáním pod vodou – když vám spadne do potoka a ze skály, nic se mu nestane.

Zdroj náhledové fotografie: Energizer, zdroj: The Verge

Total
0
Shares