Cestovatel v čase, budoucnost

Muž přelstil fyzikální zákony. Odcestoval zpět do roku 1998, na kameru ukázal důkaz

  • Mladík z USA tvrdí, že žije v roce 1998
  • Jeho videa přesvědčí i zatvrzelé skeptiky

Lidé sní od nepaměti o tom, že by mohli cestovat časem a kdo by nechtěl napravit dřívější chyby nebo znovu prožít úžasné chvíle. Podle některých to možné je, jiní zase tvrdí, že určitě ne.


Nepřehlédněte: Ahoj tati, já chci iPhone! Mobil Pohotovost přichází s řešením – ušetříte spoustu peněz


Cestovatel časem z roku 1998

V každém případě nyní se na internetu objevil další údajný cestovatel v čase. Chlapík, který svá videa sdílí na sociální síti TikTok, tvrdí, že strojem času znovu navštívil rok 1998. Svým sledujícím se snaží dokázat, že skutečně dokáže popřít fyzikální zákony.

„Lidi, jsem v roce 1998. Něco vám ukážu… RadioShack,“ vidíte to? Pokud to nevíte, RadioShack je americká firma zabývající se prodejem elektroniky, která byla založena v roce 1921. V roce 2015 však vyhlásila bankrot a z trhu zmizela.

Tím však tiktoker @jimmmofficial neskončil. V dalším záběru chlapík překvapeným sledujícím ukazuje, jak stojí vedle starého školního telefonního automatu z devadesátých let.

„Podívejte se na to, telefonní automat, přesně takový, jaký jste chtěli vidět,“ říká údajný cestovatel čase do kamery. „Jak to chcete popřít, lidi? Jsem tady, v roce 1998.“

Mnozí sledující jsou však stále skeptičtí a žádají ho, aby se vydal na jiná místa. Jeden člověk napsal: „Kupte si noviny s jasně vyznačeným datem.“

„To je pravda. Měl by natočit na video, jak jde do obchodu koupit si noviny, otevřít je a podívat se na datum, naprosto s vámi souhlasím,“ řekl jiný sledující. „Uvěřil bych tomu, kdyby skutečně vešel do obchodu, zaplatil za zboží a ukázal nám účtenku,“ uvedl další člověk.

@jimmmofficial

Replying to @surelybats #timetravel #timetraveler #strange #weird #proof

♬ original sound – Grenade Guitar Picks

Čeká nás bitva s mimozemšťany?

Nejde rozhodně o první případ, kdy vystoupil takovýto „cestovatel časem“ a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“.

Například TikToker @futuretimetraveller tvrdí, že do naší současnosti přicestoval z roku 2491. Jeho videa se hluboce zabývají mimozemskými bytostmi a často zahrnují bizarní obvinění, že s lidstvem plánují rozpoutat válku.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: @jimmmofficial

Total
0
Shares