iPhone, dítě

Ahoj tati, já chci iPhone! Mobil Pohotovost přichází s řešením – ušetříte spoustu peněz

Tak schválně. Kolikrát už za vámi přišlo vaše dítě s přáním, že by chtělo iPhone? Ve třídě už ho mají totiž úplně všichni… No, proti vkusu rozhodně nelze nic namítat, nabízí se však otázka, jak dlouho mu iPhone vydrží v nedotčeném stavu? Pro všechny, kteří chtějí svým dětem dopřát, máme bezva tip. U Mobil Pohotovosti teď mají stovky použitých iPhonů v top kvalitě, se zárukou a za zlomkové ceny.


Nepřehlédněte: Tohle je nejlepší smartphone současnosti. V Česku ho navíc koupíte za skvělou cenu


Použitý iPhone za zlomek ceny

Všichni víme, jak to ve školách chodí a jak děti s věcmi zacházejí. A když už ne ony samy, postarají se o to divočejší spolužáci. Když pak přijde prosba o nový iPhone, není divu, že se rodiče na první dobrou moc netváří. Řešení nabízí Mobil Pohotovost.

iPhone
Zdroj: MP.CZ

Právě tady pořídíte jen plně funkční kousky, které byly pečlivě testovány zkušenými techniky. Vybírat si můžete také za třech kategorií. V té nejlepší, áčkové, najdete jen ta zařízení, o která se předchozí majitelé perfektně starali, a vy tak absolutně nepoznáte, že se jedná o použitý produkt.

Ideální volba pro děti:

Ideální volba pro teenagery:

Ideální volba pro náročné teenagery:

Garance záruky od Mobil Pohotovosti

S nákupem použitého iPhonu od Mobil Pohotovosti automaticky získáváte i půlroční záruku, kterou si však můžete jednoduše prodloužit přikoupením dalších až 30 měsíců. Navíc ušetříte nemalé peníze, které můžete investovat třeba do rodinného výletu nebo si zajít na super večeři. Mrkněte na kompletní nabídku použitých iPhonů – najdete ji zde.

iPhone
Zdroj: MP.CZ
Total
0
Shares